קינדריל ודל מכריזות על שיתוף פעולה בתחום שירותי התאוששות מאירועי סייבר

cyber pixabay
cyber pixabay

חברת קינדריל הכריזה על הרחבת השותפות עם  חברת דל במתן שירותי עמידות משופרת ושחזור נתונים באבטחת סייבר. שיתוף הפעולה יאפשר לקינדריל לספק שירותי התאוששות מאירועי סייבר, שיסייעו ללקוחותיה לאבטח מערכי נתונים קריטיים ולשחזר נתונים עבור אלו המשתמשים במערכות האחסון, השרתים והגנת הנתונים של Dell.

שירות זה מספק כספת נתונים מופרדת עבור מערכות האחסון, השרתים ומערכות הגנת הנתונים של דל, בה מאוחסן באופן לא מקוון עותק אחד של נתוני הלקוחות. השירות נועד להשלים את שירותי הגיבוי וההתאוששות הקיימים של דל על מנת להבטיח שעותק זה של הנתונים אינו נגיש לגורמים זדוניים. בכך יתאפשר ללקוחות לחזור ולקבל גישה למידע שלהם, ולהתאושש במהירות מאירועי סייבר חמורים כגון מתקפות כופרה. מדובר בנדבך נוסף לשותפות הקיימת בין החברות בתחום שירותי אופטימיזציית נתונים, ניהול תשתיות והתאוששות מאסונות.

"אנו שמחים להרחיב את השותפות שלנו עם דל ומצפים לספק את הפתרונות, השירותים והתמיכה הנדרשים ללקוחות, כדי לאחסן ולהגן על הנתונים שלהם, ולהתאושש במהירות מאיומי סייבר", אמר כריס לאבג'וי, מנהל תחום אבטחת וחוסן סייבר עולמי בקינדריל. " שיתוף הפעולה עוסק בקונספט החדש של עמידות סייבר, היוצר חיבור בין אבטחת סייבר לזמינות גבוהה, באופן המאפשר לחזור ולפתוח את הנתונים הארגוניים שאולי הוצפנו  וננעלו במתקפת סייבר, ולהחזיר את הארגון הנפגע לתפקוד".

השותפות עם דל בפעילות התאוששות מאירועי סייבר הינה האחרונה בשורה של שותפויות שעליה הכריזה קינדריל לאחר פיצול החברה מיבמ בסוף 2020, במסגרתו שירותי הטכנולוגיה הגלובליים שלה (GTS) אוגדו תחת חברה חדשה. ספקית מוצרי התשתית המנוהלת התחברה לאחרונה למספר ספקי ענן גדולים, כולל Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure ו-Google Cloud, כדי לחזק את היצע פתרונות הענן שלה.

"דל וקינדריל ערוכות באופן ייחודי לעידן הענן ההיברידי והנתונים", אמרה דניס מילארד, סמנכ"לית שותפויות גלובליות בדל. " האמון בבטיחות הנתונים שלכם חשוב היום יותר מתמיד ושתי החברות כוננו שותפות על מנת לסייע ללקוחות להשיג זאת".

קינדריל (NYSE: KD), הינה ספקית שירותי תשתית ה-IT הגדולה בעולם. החברה מתכננת, מקימה, מנהלת ומחדשת את מערכות המידע המורכבות והקריטיות ביותר, בהן תלוי העולם מדי יום. קרוב ל-90,000 עובדיה של קינדריל משרתים למעלה מ-4,000 לקוחות בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם, אשר 75% הינן חברות מ-Fortune 100. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.kyndryl.com.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?