דני מילר מונה לתפקיד סמנכ"ל השיווק בחברת  סייברינט

דני מילר סמנכ''ל שיוק בחברת סייברינט צילום סייברינט
דני מילר סמנכ''ל שיוק בחברת סייברינט צילום סייברינט

חברת הסייבר סייברינט (Cyberint) מודיעה על מינויו של דני מילר לסמנכ"ל השיווק (VP of Marketing) של החברה. מדובר בהמשך ישיר להתפתחות החברה לאחר גיוס הכספים האחרון של החברה על סך כ- 40 מיליון דולר. מילר מגיע עם ניסיון של שנים רבות בתחום השיווק לאחר שלקח חלק בתאגידים גדולים ובסטרטאפים בארץ ובחו"ל במשך כ-20 שנה. לאורך השנים פעל במגוון תחומים, והמיקוד שלו בעשור האחרון הוא בתחום אבטחת המידע והסייבר. לפני שהצטרף לסייברינט, הוא מילא תפקידי שיווק בכירים בחברות שונות כמו Talon Cyber Security, JetPatch, Ericom Software, HP ואחרים. הוא בעל תואר שני בפסיכולוגיה מאוניברסיטת McGill שבקנדה ותואר MBA מנהלים מאוניברסיטת תל אביב.
סייברינט מפתחת מערכת אוטומטית לאיסוף נתונים מהרשת האפלה (Darknet) , מרשתות מסרים מיידים ואתרי סחר, ומבצעת ניתוח אוטונומי כדי לאתר כוונות לתקוף ארגונים או לעשות שימוש פסול במידע שדלף כדי לגרום נזק כל זאת תוך העמקה בעזרת מומחי מודיעין סייבר המתמחים בזיהוי וניתוח קבוצות תקיפה. שילוב היכולות הטכנולוגיות והמקצועיות שמציעה החברה מאפשר לספק מידע רלוונטי ממגוון רחב של מקורות בזמן אמת כדי לזהות ולמנוע מתקפות בזמן אמת.

במהלך השנה האחרונה (2021) חברת סייברינט יותר מהכפילה את ההכנסות שלה ואף שילשה את בסיס לקוחותיה וזאת בעקבות שינוי באסטרטגית החברה, מעבר מחברת שירותים לחברת מוצר, שבוצע בסוף שנת 2020. לאור זאת, בימים אלה החברה פועלת לגייס עובדים מובילים ומקצועיים שיסייעו ויובילו את המשך הצמיחה והתרחבותה. בתפקידו החדש בחברה, ינהל מילר את מערך השיווק והאסטרטגיה של החברה במטרה להוביל את החברה אל עבר שווקים חדשים, להמשיך ולהגדיל את תחומי פעילות של החברה וליצור שיתופי פעולה אסטרטגיים נוספים.
יוחאי כורם, מנכ"ל סייברינט: "אני מברך את דני על הצטרפותו לצוות ההנהלה שלנו. אני בטוח שביחד נמנף את הניסיון הרב שצבר על מנת להרחיב את הפעילות שלנו בשווקים השונים. העובדים שלנו הם השותפים החשובים ביותר שלנו לקידום ובנייה של החברה. אין לנו ספק שדני מביא עימו ניסיון רב והוא בעל הכישורים המתאימים ביותר להנגיש את המוצרים שלנו לשותפים חדשים ופוטנציאליים."

דני מילר, סמנכ"ל השיווק הנכנס: "במסגרת המסע המרתק שלי בעולמות הסייבר והשיווק, אני שמח על ההזדמנות להצטרף ל-Cyberint, חברה עם טכנולוגיה ייחודית שהצורך בה הולך וגדל ככל שחברות ותאגידים נוספים נדרשים לשפר את הגנות הסייבר שלהם. עומדים בפנינו אתגרים רבים, ובכוונתי לעזור לחברה להפוך מובילה בתחומה ולייצג חדשנות בלתי מתפשרת ברמה הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו הרבים".
החברה מונה כ-100 עובדים וסיימה לאחרונה סבב גיוס בסך 40 מיליון דולר. מרכז הפיתוח של סייברינט נמצא בישראל והיא מחזיקה במשרדים בפתח תקווה, בוסטון, טקסס, מקסיקו, לונדון, הולנד, סינגפור ומנילה.

חברת סייברינט, מהראשונות שהציעו פתרונות לזיהוי ומניעה של איומי סייבר והונאה. המוצר של החברה ממזג מידע הכולל איומים וניסיונות תקיפה, ומספק לארגונים דרכי פעולה נרחבים לחשיפת ומניעת סיכוני אבטחה. יכולת זיהוי על הנכסים הדיגיטליים של חברות, יחד עם ניטור פעילות ברשת הגלויה והאפלה, מאפשר לצוותי אבטחת סייבר של החברה לחשוף את הסיכונים הדיגיטליים הרלוונטיים הידועים והלא ידועים שלהם – מוקדם יותר ולמנוע נזק מיותר. לקוחות גלובליים, כולל חברות מדירוג Fortune 500 בכל ענפי השוק הגדולים, מסתמכים על סייברינט כדי למנוע, לזהות, לחקור ולתקן הונאה, תוכנות כופר, ניצול לרעה של מותגים, דליפות נתונים, פגיעות חיצוניות ועוד, מה שמבטיח הגנה חיצונית מתמשכת מפני איומי סייבר.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?