פורסקאוט רוכשת את CyberMDX הישראלית במטרה להעמיק את המיקוד באבטחת סייבר של שירותי הבריאות

וואל מוחמד צילום יחסי ציבור פורסקאוט
וואל מוחמד צילום יחסי ציבור פורסקאוט

פורסקאוט טכנולוגיות (Forescout Technologies, Inc) הודיעה על רכישת CyberMDX, ספקית פתרון אבטחת סייבר של שירותי בריאות המספקת נראות ומניעת איומים למכשור רפואי ורשתות תקשורת קליניות. פורסקאוט מוכרת על ידי רבים מהארגונים הגדולים בעולם כמובילה בויזביליות וניטור מכשירים, מה שמבטיח שלקוחות יכולים לראות את כל ההתקנים המחוברים לרשתות שלהם, ברציפות ובזמן אמת, ולאחר מכן לנקוט בפעולות אוטומטיות כדי להפחית סיכונים.

CyberMDX מציעה פתרון מוביל לויזביליות וניהול סיכונים של התקני IoMT. יחד, לפורסקאוט ול-CyberMDX יש פלטפורמת agentless רבת עוצמה וסקלבילית המספקת ויזביליות התקנים, סיווג ההתקנים, זיהוי איומי סייבר ותגובה לאירועי אבטחת סייבר של שירותי בריאות המתמקדת במכשירי IoMT כדי לשרת את ארגוני הבריאות בצורה טובה יותר.

"פורסקאוט רואה צמיחה מהירה בתחום שירותי הבריאות, שוק שהחברה תמיד התמקדה בו בהיבט של פיתוח טכנולוגיה ומכירות", אמר וואל מוחמד (Wael Mohamed), מנכ"ל פורסקאוט. "אבטחת סייבר ל-IoMT, בדומה לאבטחת סייבר עבור התקני OT, דורשת מומחיות וטכנולוגיות ספציפיות. אנו שמחים שצוות CyberMDX מצטרף לפורסקאוט בזמן שאנו ממשיכים במקביל לספק יכולות חדשות בפלטפורמה המובילה שלנו ולהרחיב את מרכז הר והפיתוח שלנו."

"CyberMDX מאפשרת לבתי חולים לספק טיפול רפואי איכותי באמצעות אבטחה והגנה על המערכות, ההתקנים והמכשירים עליהם הם מסתמכים מדי יום כדי לטפל בחולים ולהציל חיים", אמר אמיר מגנר, נשיא ומייסד משותף CyberMDX. "אנחנו נרגשים להצטרף לצוות פורסקאוט, להביא את החדשנות שלנו ויחד להמשיך ולחולל שינוי גדול עבור ארגוני בריאות ברחבי העולם."

כיסוי רחב לכל סוגי ההתקנים הוא חיוני שכן לארגונים גדולים, כגון ארגוני בריאות, יש כמעט תמיד מגוון רחב של סוגי מכשירים והתקנים שונים, כולל מערכות IT ומספר צומח של התקני IoT, בנוסף להתקני IoMT ו-OT. בשנת 2018, רכשה פורסקאוט את Security Matters, ספקית מובילה של פתרונות ויזביליות וניהול סיכונים למערכות OT, הידועות גם כמערכות בקרה תעשייתיות (ICS). לפורסקאוט יש את המספר הגדול ביותר של הטמעות של פתרונות הגנת תשתית OT ברחבי העולם, עם הטמעות גדולות במגזרי תשתית קריטיים כמו אנרגיה ושירותים. חברת המחקר פורסטר הכירה לאחרונה בפורסקאוט בדוח מערכות הבקרה התעשייתיות ב- Industrial Control Systems (ICS) Security Solutions Wave לשנת 2021, כספקית המובילה בנוכחות בשוק עבור הכנסות ממוצר, מספר לקוחות כולל והיקף כל עסקה .CyberMDX, שנבחרה ב- The Forrester New Wave™: Connected Medical Device Security ברבעון השני של שנת 2020 כספקית מובילה של פתרונות אבטחה רפואיים, מדגימה את המחוייבות של פורסקאוט לספק לארגונים את הפתרון המקיף ביותר בכל טווח ההתקנים. 

לאחרונה, פורסקאוט הודיעה כי הפלטפורמה שלה זיהתה 66 אחוז יותר מכשירים מהצפוי  ב- University Health Network(UHN), קבוצה של ארבעה בתי חולים בטורונטו, קנדה, הכוללת את בית החולים הכללי של טורונטו, אשר ניוזוויק דירג בשנת 2021 כבית החולים הרביעי בטיבו בעולם. בין יתרונותיה הרבים, UHN ממנפת את פלטפורמת פורסקאוט כדי "להתמודד עם הגידול האקספוננציאלי במספר מכשירי ה-IoT והנפח ההולך וגדל של איומים מתוחכמים, כולל תוכנות כופר", ציין  קסיף פארווויז (Kashif Parvaiz), מנהל אבטחת מידע ראשי ב-UHN. עם תוספת הפתרון של CyberMDX יהנו לקוחות פורסקאוט מויזביליות וניהול סיכונים מעמיקים יותר ושל רשתות ה-IoMT וההתקנים הרפואיים.

במהלך 20 השנים האחרונות, פורסקאוט בנתה עוצמה ייחודית וטכנולוגיות מתקדמות בזיהוי התקנים וסגמנטציה של רשתות. מסד הנתונים Device Cloud של החברה מכיל למעלה מ-15 מיליון טביעות אצבע של מכשירים והתקנים שונים ומבטיח שלקוחות פורסקאוט יקבלו מפלטפורמת פורסקאוט באופן אוטומטי יכולות לסיווג ספציפי של התקנים המכסים מיליוני סוגים של התקנים.

Forescout Technologies, Inc מגינה באופן אקטיבי על ה- Enterprise of Things (הארגון של הדברים) על ידי זיהוי, סגמנטציה ואכיפת תאימות של כל רכיב המחובר לרשת הארגונית. חברות Fortune 1000 בוטחות בפורסקאוט משום שהיא מספקת פלטפורמה המוטמעת בצורה רחבה בארגונים והמיושמת בקנה מידה רחב בכל מערך ה-IT ורכיבי IoT, OT ו-IoMT המנוהלים והלא מנוהלים. פורסקאוט מציידת את לקוחותיה במודיעין נרחב אודות ההתקנים בארגון יותר מכל חברה אחרת בעולם, כשהיא מאפשרת לארגונים בכל ענף לסווג באופן מדויק את הסיכונים, לזהות אנומליות, ולתקן מיידית איומי סייבר מבלי להפריע לפעולת המשאבים הקריטיים בארגון. לא רק לראות, גם לאבטח. למידע נוסף: www.forescout.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?