סימביו גייסה 20 מיליון דולר בסבב B כדי לאפשר מכירה בכל אתר מכירות דיגיטלי

בתמונה מייסדי סימביו צילום cymbio
בתמונה מייסדי סימביו צילום cymbio

סימביו (Cymbio) העוסקת  באוטומציית ניהול ערוצי מכירה דיגיטליים למותגים, הודיעה על השלמת סבב גיוס B בסך 20 מיליון דולר כדי לאפשר מכירה בכל אתר מכירות דיגיטלי. הסבב בהובלת Corner Ventures, ובהשתתפות המשקיעים הקיימים אודי אנג'ל, Vertex Ventures, יובל טל (מייסד Payoneer) ומשקיעים חדשים כריס נורת' (לשעבר Amazon MD) וג'ף וייסר (לשעבר Shopify CMO). הגידול במכירות בעולם הדיגיטלי, העלייה החדה בכמות המרקטפלייסים שנפתחו בשנים האחרונות וכמות המכירות להן אחראים מרקטפלייסים, הובילו להתפתחותה של קטגוריה חדשה בעולם הקמעונאות – מכירות במרקטפלייס ודרופשיפ.

מותגים מוכרים את מוצריהם דרך מרקטפלייסים של חנויות כלבו וקמעונאים גדולים וקטנים כאחד, כאשר צרכן רוכש מוצר, המותג (ולא החנות) מקבל את ההזמנה אליו ושולח את המוצר ישירות לצרכן. זוהי דרך חדשנית להגיע למספר רב של לקוחות, אך ההזדמנות הזו מגיעה עם אתגרים ודורשת יכולות טכנולוגיות ותפעוליות מורכבות מהמותגים. סימביו מציעה אוטומציה לכל התהליך ומאפשרת למותגים מכירה בכל אתר מכירות דיגיטלי, כך הם יכולים למכור את מוצריהם על פני מאות חנויות, בין היתר בפארפץ׳, נורדסטרום, מייסי׳ז, אורבן אאוטפיטרס, קול׳ס, ניימן מרקוס, טרגט,קרוגר, וולמארט ואחרים.

סימביו הוקמה כדי לעזור למותגים להתגבר על האתגרים הללו ביעילות ולחבר אותם עם כל הקמעונאים וערוצי המכירה. טכנולוגיית החברה מאפשרת למותגים את היכולת לנהל ערוצים דיגיטליים ותומכת בכל המערכות, הפרוטוקולים והספקים ומאפשרת להם להתחיל למכור באלפי שווקים דיגיטליים (marketplaces).

בנוסף, הטכנולוגיה של סימביו מאפשרת אוטומציה של כל הפעולות הנדרשות: מחיבור מסחרי עם חנויות ומרקטפלייסים, אינטגרציה, דאטה, מלאי, הזמנות, חשבונות והגדרת הניהול היומיומי של כל הפעולות בין המותגים לקמעונאים. בין לקוחות החברה מותגים כמו סטיב מאדן, ניו באלאנס, ג׳וסי קוטור, מיקרו קיקבורד והיא תומכת במאות קמעונאיים דוגמת פארפץ׳, נורדסטרום, מייסיס, אורבן אאוטפיטרס, טארגט, קולס, וולמארט ועוד. 

״סימביו מחברת בין מותגים וחנויות ומאפשרת למותגים להגדיל מכירות בעולם הדיגיטלי. הטכנולוגיה שלנו מפשטת תהליכים מורכבים על ידי שימוש באוטומציה ומאפשרת למותגים להוציא לפועל החלטות שבעבר היו לוקחות חודשים, במספר לחיצות כפתור״, אמר רועי אבידור, מייסד משותף ומנכ"ל סימביו שהוקמה יחד עם מור לביא וגלעד צירקל. "אנו נרגשים לעבוד עם כל כך הרבה אנשים פורצי דרך מהתעשייה. ביחד נמשיך במסע שלנו ליצירת עולם של מסחר דיגיטלי מחובר, המאפשר לכל חברה לעבוד ולשתף פעולה עם כל חברה אחרת, ללא מגבלות טכניות  ותפעוליות. הגיוס הנוכחי, יאפשר לנו לתמוך בצמיחה אותנו אנחנו חווים ויסייע לנו בפיתוח של כלים נוספים שיאפשרו למותגים המשך צמיחה בעולם הדיגיטלי שמתפתח כל הזמן״

"הפתרונות הטכנולוגיים של סימביו, סוללים עבור מותגים את הדרך למכירות אונליין", אמר מרווין טין, מייסד שותף ומנכ"ל Corner Ventures. "סימביו בנתה תשתית לדור הבא של המסחר הדיגיטלי ויצרה פלטפורמה התומכת באופן ייחודי ביכולת של מותגים להגדיל מכירות. אנו שמחים לתמוך בצוות המיוחד הזה ובהתרחבות של החברה בעולם".

הפלטפורמה של סימביו מאפשרת למותגים להתחבר ולנהל בקלות את פעילותם עם כל ריטיילר דיגיטלי, וכל צרכיהם התפעוליים. סימביו מאפשרת למותגים להגדיל את מכירותיהם בעזרת אוטומציה לניהול מרקטפלייסים, דרופשיפ וערוצי מכירה דיגיטליים וחושפת אותם לרשת של קמעונאיים גלובלית הכוללת בין היתר את New Balance, Steve Madden, Marchesa, Camper, Micro Kickboard ועוד אלפי חנויות, מרקטפלייסים, חנויות כלבו וחנויות בוטיק (כמו Nordstrom, Kohl’s, Macy's, Farfetch, Urban Outfitters, Kroger, Walmart, Zappos). למידע נוסף, אנא בקרו ב: https://cym.bio

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?