חברת F5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי

דוד עדשה צילום יחסי ציבור
דוד עדשה צילום יחסי ציבור

חברת F5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי של המטה הישראלי. במסגרת תפקידו עדשה יהיה אחראי על ביצוע פרויקטים מורכבים ולהטמעת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של F5 במגזר הביטחוני והממשלתי. בין היתר יבצע תכנון ויישום לפרויקטים בתחום אבטחת המידע בענן, אופטימיזציה של שירותים אפליקטיביים, ופרויקטים בהם משתלבת פלטפורמת NGINX.

לדוד עדשה כ-10 שנות ניסיון בעולמות אבטחת המידע והתקשורת. בתפקידו הקודם שימש כראש צוות אבטחת מידע בחברת מלם תים, במסגרת תפקידו היה אחראי על תכנון ויישום של מוצרים ופתרונות מעולם אבטחת המידע והגנת הסייבר ללקוחות החברה. לפני כן היה חלק ממערך שירותי המומחה בחברת 2Bsecure, וקודם לכן שימש כמהנדס אבטחת מידע ותקשורת בחברת HPE.

במסגרת פעילותו עבר עדשה קורסים והסמכות בעולמות אבטחת המידע והתקשורת, ובניהם הסמכת OSCP – קורס סייבר התקפי ובדיקות חדירות.

F5 (NASDAQ: FFIV) מעניקה לעסקים, ספקי השירותים, הממשלות והמותגים הגדולים בעולם את החופש לספק בצורה מאובטחת כל יישום בכל מקום – בצורה מאובטחת. F5 מספקת שירותי יישומי ענן ואבטחת מידע המאפשרים לארגונים לאמץ את התשתית שהם בוחרים מבלי להקריב את המהירות והשליטה. למידע נוסף בקרו ב- f5.com ובפייסבוק של F5 Israel.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?