דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5

חגית גואל צילום עומר שטיין
חגית גואל צילום עומר שטיין

דלק ישראל השלימה פרויקט אבטחת מידע מקיף עם פתרונות F5  לענן המבוזר. במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services, אשר יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים. F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות, בהן רשת קפה ג'ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

שירותי הענן המבוזר של F5 מספקים הגנה מקיפה ואחודה לכלל האתרים, סביבות הענן והסביבות המקומיות של דלק ישראל, באופן מרוכז ממקום אחד. במסגרת זאת, F5 מספקת לדלק גם עדכוני אבטחה שוטפים ואוטומטיים לאיומים חדשים, גיבוי בענן ושרידות סייבר מתקדמת. בין היכולות שהוטמעו במהלך הפרויקט ניתן למנות הגנת WAF מבוססת בינה מלאכותית, הגנה מקיפה לפרטי זיהוי של לקוחות הקצה, יכולת איתור איומים מתקדמת, אבטחת ממשקי API מול ספקים ולקוחות והגנה מפני התקפות בוטים, הונאות והתקפות מניעת שירות (DDoS).

לדברי אורן שמעוני, ממונה אבטחת מידע והגנת הפרטיות של דלק ישראל: "החברה מחויבת לספק ללקוחותיה שירות 24/7 וכפועל יוצא נדרשת לזמינות מערכות מקסימלית ולעמידה בדרישות אבטחת המידע המחמירות ביותר. בחרנו בפתרונות הסייבר של F5 אחרי בדיקה והשוואה של ספקים ויצרנים רבים. שירותי הענן המבוזר של החברה מאפשרים לנו לאחד את אבטחת המידע של כלל הסביבות שלנו, הן בענן והן באתרים המקומיים, דבר שמייעל את תהליכי העבודה שלנו ומאפשר לנו יציבות ויכולת לשמור על רמה גבוהה של אבטחת מידע".

חגית גואל, מנהלת מכירות אזורית בחברת F5 אמרה כי: "דלק ישראל מצטרפת לשורת לקוחות שאמצו את שירותי הענן המבוזר שלנו וזכו ניהול ותחזוקה אחודים ופשוטים, לצד חסכון כספי אדיר. הפרויקט מספק לחברה מענה לאיומי הסייבר הידועים והחדשים, עם מודיעין מתקדם ויכולת שרידות, שהנם קריטיים לחברה בסדר הגודל שלה ובתחומים בהם היא עוסקת. פורטפוליו השירותים הכלולים במסגרת הענן המבוזר משתכללים ומתרחבים כל הזמן, דבר שמאפשר לקבוצת דלק ישראל להיות מעודכנת בחזית הגנת הסייבר ".

עמיעד נחום, סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת איירון קלאד מערכות הוסיף כי: "דלק ישראל היא חברה בעלת אופי מבוזר, המאופיין בפעילויות מגוונות וחברות בנות ולכן סביבות המחשוב שלה מורכבות. הפרויקט מאפשר לקבוצה ליצור אחידות ברמת אבטחת המידע ולתחזק אותה לאורך זמן בצורה פשוטה, כאשר F5 מספקת כלים, עדכונים ומודיעין מתקדמים, המתאימים לחברה העוסקת בתשתיות קריטיות".

F5 מספקת שירותי יישומי ענן ואבטחת מידע המאפשרים לארגונים לאמץ את התשתית שהם בוחרים מבלי להקריב את המהירות והשליטה. למידע נוסף בקרו ב- f5.comובפייסבוק של F5 Israel.

דלק – חברת הדלק הישראלית בע"מ היא חברת הדלק הראשונה שהוקמה בישראל לאחר הקמת המדינה, בשנת 1951. מאז נחשבת "דלק" לאחת החברות המובילות בתחום הדלק בישראל, ומחזיקה בנתח שוק של כ-21 אחוז. לדלק פריסה של כ 245 תחנות המשרתות כ-135 אלף לקוחות מדי יום. מרב התחנות פתוחות ועובדות 24/7. חברת דלק ישראל נמצאת בבעלות להב אל.אר שבשליטת אבי לוי, איש העסקים אורי מנצור וקבוצת דלק.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?