שירות דיסני פלוס בחינם לחצי שנה לקוחות YES

קמפיין YES להשקת דיסני פלוס עם נעה קירל צילום אוהד רומנו
קמפיין YES להשקת דיסני פלוס עם נעה קירל צילום אוהד רומנו

דיסני תשיק בישראל החל בתאריך 16.6.22 את שירות הסטרימינג שלה דיסני פלוס הכולל את המותגים המדוברים בעולם. החברה בחרה ב-yes כשותף אסטרטגי להשקת השירות בישראל ובמסגרת שיתוף הפעולה yes תציע ללקוחותיה את דיסני פלוס בחינם לחצי שנה בכל המשפחה בפלטפורמות של yes (yes+, STINGTV).

ההטבה תהיה זמינה החל ממועד ההשקה של דיסני פלוס ללקוחות yes :yes+, לוויין ו- STINGTV, לקוחות קיימים ולקוחות חדשים שיוכלו להצטרף לחברה במהלך המבצע.

לקוחות yes יקבלו גישה מלאה לתכנים של שירות דיסני פלוס ולכל התוכן של דיסני הכולל עשרות אלפי כותרים מדיסני, פיקסאר, מארוול, מלחמת הכוכבים ונשיונל ג'יאוגרפיק, כולל גם את הכותרים החדשים ביותר של אולפני המאה ה-20, אולפני הטלוויזיה של דיסני, FX, Searchlight Pictures, ועוד. השירות כולל תוכן מקור, סרטים, סדרות ותוכן דוקומנטרי. ההרשמה לשירות בהליך התחברות פשוט.

לדברי דגנית קרמר, מ"מ מנכ"ל yes, פלאפון ובזק בינלאומי:  "אנו שמחים להיות חלק מהמהפכה העולמית של דיסני. שיתוף הפעולה האסטרטגי מהווה בשורה דרמטית עבור לקוחות yes שייהנו מהתוכן הטוב ביותר יחד עם חווית הצפייה הטובה ביותר. הבחירה  ב-yes היא עוד צעד חשוב במהפכת הטלוויזיה של yes  בשנים האחרונות ובהפיכתה לטלוויזיה על גבי אינטרנט הגדולה והמובילה בישראל".

במהלך חצי שנה יקבלו לקוחות yes את שירות דיסני פלוס בחינם וייהנו גם מגישה מהירה לממשק דיסני+ מתוך הממשקים השונים (yes+  ו- STINGTV) במספר דרכים: בתפריט העליון, באמצעות תפריט הפעולות המהירות ובהמשך מכפתור קיצור דרך ייעודי לדיסני+ בשלט.

לקראת ההשקה בישראל תעלה yes עם קמפיין ייעודי לחבילה המשולבת בכיכובה של פרזנטורית החברה נועה קירל. בסרטון עוברת נועה מסע בעולם התוכן המגוון והעצום של דיסני+ ונחשפת לסדרות השונות ולסרטים מוכרים ואהובים. 

נועה מבצעת בסרטון את השיר Holding Out For A Hero (I need a hero) של Bonnie Tyler, בעיבוד מחודש כשמילות השיר מתארות את התכנים והפזמון של השיר הומר למילים "ב- yes יש דיסני, פלוס!".

דרור בהט, סמנכ"ל השיווק yes, פלאפון ובזק בינלאומי אמר: "הקמפיין החדש מקדם את החבילה המשולבת שאנחנו משיקים ללקוחות yes עם כניסת שירות הסטרימינג דיסני+ לישראל. לקוחות yes יהנו מהטבה מיוחדת של 6 חודשים במתנה לשירות דיסני+. yes השלימה לאחרונה את המהפך והפכה להיות חברת הטלוויזיה ב- IP הגדולה בישראל ואנו בהחלט מתכוונים להמשיך את ההובלה עם התוכן הטוב ביותר והממשק המתקדם ביותר". 

הקמפיין, מבית אדלר חומסקי, יעלה בערוצי טלוויזיה ושלטי חוצות. את הקמפיין ילוו סרטוני YouTube, Facebook TikTok, Instagram, כלי דיגיטל אינטראקטיביים ועוד.

דיסני פלוס הוא בית הסטרימינג הייעודי לסרטים וסדרות של דיסני, פיקסאר, מארוול, מלחמת הכוכבים, ונשיונל ג'יאוגרפיק, בנוסף ל"משפחת סימפסון" ועוד הרבה יותר. בישראל, בדומה לשווקים בינלאומיים נבחרים, השירות כולל גם את קטגוריית הבידור הכללי, (General Entertainment) סטאר.

תחת קטגוריית סטאר, דיסני פלוס מציע את הכותרים החדשים ביותר של אולפני המאה ה-20, אולפני הטלוויזיה של דיסני, FX, Searchlight Pictures, ועוד. שירות הסטרימינג דיסני+, המסופק ישירות לצרכנים, הוא חלק מחטיבת הפצת המדיה והבידור של חברת וולט דיסני. השירות מציע תכנים מקוריים ובלעדיים, לצד סרטים, סדרות דרמה, דוקומנטרי, קומדיות, אנימציה ותכנים בפורמט קצר. השירות מציע גישה חסרת תקדים להיסטוריה הארוכה של תכני דיסני בקולנוע ובטלוויזיה; בנוסף דיסני+ הינו שירות הסטרימינג הבלעדי לתכנים החדשים ביותר מבית אולפני דיסני.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?