דורון מלר מונה למנהל החדשנות של מרכז NETTER

דורון מלר צילום לילך אוזן
דורון מלר צילום לילך אוזן

מרכז NETTER ליזמות מודיע על הצטרפותו של דורון מלר לתפקיד מנהל החדשנות (CIO), במסגרתו יוביל את התוכניות המקצועיות והפרויקטים השונים, שיתופי הפעולה, ואת החיבור עם האקוסיסטם הגלובלי והמקומי. מרכז NETTER, הפותח את שעריו בימים אלה מסייע ליזמים וחברות סטארט-אפ להצמיח פתרונות טכנולוגיים בתחום החקלאות, המזון, האקלים והסביבה במטרה לקדם את היזמות והחדשנות ולתמוך בהפיכתה של ישראל למובילה עולמית בתחומים אלו הנותנים מענה לאתגרים גלובליים.

עם השילוב בין שטחים חקלאיים לניסוים ותצוגה של טכנולוגיות, מעבדות חדשניות ומתחם עבודה שיתופי לבין פעילות תוכן ואירועים מקצועיים המשמשים כמקום מפגש ויצירת חיבורים באקוסיסטם, וכן ליווי היזמים (מנטורינג) וחיבור להשקעות, יהווה מרכז NETTER  הממוקם ב'מקווה ישראל' מרכז עבור יזמים בתחומי האגרו-פוד והאקלים הנמצאים במרכז הארץ.

דורון מלר מצטרף למרכז בתפקיד מנהל החדשנות ויהיה אמון על בניית התוכניות, הפרויקטים והובלת עולם התוכן המקצועי של המרכז. מלר, בן 44, נשוי ואב ל-2, החל את דרכו המקצועית בתחום התקשורת ולאחר מכן שימש כיועץ לחברות הגדולות במשק, בתחומי ה-ESG ואחריות תאגידית (CSR). בשנת 2019 הצטרף מלר למכון הישראלי לחדשנות, הגוף המוביל את האקו-סיסטם הישראלי עם קשר ליותר מ-2,500 סטארט-אפים, אירועים מרכזיים וקשרים לתעשייה המקומית והבינלאומית. דורון הקים וניהל את קהילת האגרו-טק GrowingIL האמונה על קידום תחום האג-טק בישראל והיה שותף להקמת קהילות האקלים, כ-COO של המכון וכיום מכהן כחבר בורד במכון.  

כיום ישראל מהווה מוקד של חדשנות בעולמות האקלים והאגרי-פוד. עם התקדמות הטכנולוגיות החדשניות ועידוד היזמות, פיתוחים בתחומים אלו זוכים להכרה בינלאומית. חברות סטארט-אפ ישראליות ממנפות ידע קיים בכדי לייעל ניהול מדויק של יבולים, להפחית את השימוש במשאבים, להגדיל את התפוקות לקרקע, להתמודד עם האתגר העולמי של בזבוז מזון ולקדם את פיתוח החלבון אלטרנטיבי. כל זאת לצד פיתוחים ישראלים חדשניים בתחום האקלים בדמות חברות שמקדמות פתרונות להפחתת פליטות פחמן, מעבר לשימוש באנרגיה ירוקה ואגירת אנרגיה, שימוש בחומרים ותשתיות מקיימים וניצול אופטימלי של מים.

דורון מלר, CIO במרכז NETTER ליזמות: "בעולם שעומד בפני שינויי אקלים קיצוניים, ירידה בזמינות של מזון וגידול מסיבי בכמות האוכלוסייה, אני רואה חשיבות יתרה בקידום ופיתוח של טכנולוגיות המאפשרות קידום מערכות חקלאות ומזון ברות קיימא והתמודדות עם משבר האקלים. אני שמח להצטרף למרכז NETTER שיהווה כר פורה לצמיחה של יזמים וחברות בסקטורים אלו שצפויים להתפתח משמעותית בשנים הקרובות, זאת על ידי מינוף טכנולוגיה, קידום מודעות סביבתית ויצירת שיתופי פעולה של השחקנים השונים שמקדמים את הרוח היזמית".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?