איטון ישראל מכריזה על פתרון גיבוי אנרגטי לענף הטלקום

UPS ייעודי לציוד תקשורת צילום EATON
UPS ייעודי לציוד תקשורת צילום EATON

על רקע המעבר לטכנולוגיית 5G בישראל, איטון ישראל, מודיעה על הגעתו של מוצר אל-פסק חדשני ייעודי לענף הטלקום. ה-HDR48-ES, הוא מכשיר אל פסק (UPS) מיישר 3000 וואט, 48V DC שתוכנן ומיוצר על ידי TrippLite איטון. מדובר בפתרון המספק יעילות לחיסכון באנרגיה, צפיפות אנרגתית משופרת, אשר הופך אותו לפתרון לתשתיות טלקום ותקשורת.

תכונות עיקריות של Eaton HDR48-ES כוללות:

יעילות גבוהה על פני טווח פעולה רחב:  HDR48-ES בעל עקומת יעילות שטוחה להפליא המשיגה יעילות המרת הספק שיא המתקרבת ל-97%. פריצת דרך זו מבטיחה ניצול כוח אופטימלי ומונעת בזבוז.

צפיפות הספק גבוהה: מוצר חדש המעלה את הרף עם עלייה של 50% בצפיפות ההספק בהשוואה למוצרים הקודמים. התקדמות זו מאפשרת יצירת מערכות חשמל קטנות וחסכוניות יותר.

תקינה גלובלית: Eaton HDR48-ES תוכנן לשימוש גלובלי, תוך עמידה במגוון רחב של תקנים בינלאומיים רלוונטיים. הרבגוניות הזו מבטיחה פריסה מיטבית כמעט בכל מדינה, ומאפשרת התרחבות בינלאומית למפעילי טלקום ותעשייתיים.

תאימות לסדרת APS: ה-Eaton HDR48-ES הוא תוספת משלימה לסדרת ה-APS הידועה של פתרונות מערכות החשמל של Eaton, המאפשרת ביצועים משופרים ומדרגיות ביישומים שונים.

Eaton HDR48-ES מותאם במיוחד לתשתיות קריטיות, כולל תחנות מאקרו 4G ו-5G, משחזרי סיבים אופטיים, מרכזי נתונים טלקום וציוד תעשייתי קריטי למשימות. על ידי שיטוח עקומת האנרגיה עבור מפעילי רשתות, ה-Eaton HDR48-ES מאפשר פריסת רשת צפופה, מפחית עלויות תפעול ומצמצם את ההשפעות הסביבתיות. מחזק עוד יותר את המחויבות של איטון ישראל לשיטות בר-קיימא.

אופיר גורן, מנכ"ל איטון ישראל: "איטון ישראל מתחילה לשווק פתרון שיספק תמיכה אקטיבית להמשך העלייה והרחבת השימוש בטכנולוגיות 5G בישראל. במהלך השנה האחרונה הודענו על הגעתם לראשונה לארץ של שורת מוצרים המעידים על המהפכה שישראל חווה בשנים האחרונות בכל מה שקשור לתחום ניהול וצריכת האנרגיה".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?