מינויים בחטיבת הדיגיטל באלעד מערכות

גיא פישר - צילום יחצ
גיא פישר - צילום יחצ

גיא פישר מונה ל-CTO חטיבת הדיגיטל באלעד מערכות. במסגרת תפקידו יוביל את הניהול הטכנולוגי, תהליכי הPre-Sale ואיתור פתרונות חדשים באלעד דיגיטל.

פישר, ששימש בתפקידו הקודם כמנהל מחלקת Elad-Commerce הצטרף לחברה לפני 3 שנים בעקבות הרכישה של חברת Fisha בה כיהן כמייסד ומנכ"ל. ב- Elad commerce הוביל פרויקטים משמעותיים  כמו וואלה שופס, מכבי פארם, יוניליוור, James Richerdson, Toys R Us ועוד. גיא הוא בעל ניסיון של מעל 18 שנה בעולמות הדיגיטל והמסחר האלקטרוני בישראל בתפקידים טכנולוגים וניהוליים בחטיבות עסקיות.

שי פרדו. צלם עידו שחם

שי פרדו מונה למנהל Elad Commerce ויחליף את פישר שקודם. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על מחלקת הקומרס שבחטיבת הדיגיטל המתמחה בבניית אתרי סחר בטכנולוגיות מתקדמות, כגון מג'נטו, salesforce ועוד. פרדו הוא בעל ניסיון  של מעל 20 שנה בניהול יחידות עסקית ודליברי של פרויקטים טכנולוגיים בעלי ערך עסקי ללקוחות.

עוזי יערי סמנכ"ל חטיבת הדיגיטל באלעד מערכות: "חטיבת הדיגיטל נמצאת בצמיחה מתמדת, בייחוד לאור ההאצה הדיגיטלית שהביאה תקופת הקורונה. ניסיונם הרב של גיא פישר ושי פרדו יסייע לפיתוח החטיבה וצמיחה לתחומים חדשים אשר יתרמו לקידום חדשנות וצמיחה עסקית בקרב לקוחותינו".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?