אלעד מערכות רוכשת את חברת פרופייל הפועלת בתחום חווית המשתמש וקוד פתוח

דגן הלוי מנכל אלעד מערכות. צלם ויקטור לוי
דגן הלוי מנכל אלעד מערכות. צלם ויקטור לוי

אלעד מערכות רוכשת את חברת פרופייל, אחת מחברות הבוטיק המובילות בישראל לעיצוב חווית משתמש ופיתוח ממשקים ואתרי WordPress. לחברה ניסיון רב בביצוע פרויקטים נרחבים עבור גופים עסקיים מובילים, חברות היי-טק, משרדי ממשלה, מוסדות תרבות ואחרים.

פעילות הדיגיטל באלעד גדלה בשנים האחרונות בצורה משמעותית וצירופה של פרופייל תאפשר את המשך הצמיחה ומתן מענה לדרישות השוק. רכישה זו מצטרפת לתהליך מתמשך על פני שנים בו הרחיבה אלעד את פעילות הדיגיטל שלה הן על ידי צמיחה אורגנית והן באמצעות רכישת חברות מובילות בתחום.

בין הרכישות האחרונות ניתן לציין את נטקראפט, רכישה מוצלחת שהביאה עימה את הסטודיו לעיצובUX  וגם את האקדמיה שהפכה לאלעד קמפוס ומכשירה כיום את הדורות הבאים להייטק, וכן רכישת FISHA שהפכה לאלעד קומרס ומתמחה בפתרונות סחר מקוון.

אלי שחף, מנכ"ל פרופייל, יוביל את הסינרגיה של שני הגופים ויאפשר הרחבה משמעותית של הפעילות תוך הובלה מקצועית ומתן שירות איכותי ומקצועי ללקוחות הפעילות המשולבת.

לדברי דגן הלוי מנכ"ל אלעד מערכות: "אנו מאמינים שהחיבור עם פרופייל יהווה מכפיל כוח ויאפשר את הצמיחה שאנו חווים בשנים האחרונות בתחום הדיגיטל ועיצוב חווית המשתמש. אלעד מתמחה בתהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומאפשרת לארגונים להתמודד עם אתגרי התקופה ולספק ללקוחותיהם חווית BORN TO DIGITAL. יחד נמשיך להעניק ללקוחותינו ערך עסקי משמעותי תוך שמירה על רמת גימור גבוהה ושירות איכותי".

לדברי צביקי גולדברג סמנכ"ל אסטרטגיה באלעד: "צירוף הפעילות של פרופייל הינה חלק מהאסטרטגיה הרב שנתית שלנו להרחבה והעמקת השירותים והערכים העסקיים שאנחנו מספקים ללקוחותינו ומצטרפת למספר רכישות אחרונות שביצענו בשנתיים האחרונות דוגמת Excelando, Service Wise  ו- EVO-IT. הייחודיות בצירופה של פרופייל לשורותיה של אלעד הינה בהיכרות העמוקה והעבודה המשותפת לאורך השנים. אני משוכנע שהסינרגיה תיקח אותנו לפסגות חדשות".

אלעד מערכות הינה חברת ה-Customer Engagement מובילה בישראל עם מעל מ- 1,100 עובדים הפרוסים ב- 4 מרכזי פיתוח בישראל. החברה המספקת פתרונות 360 מקיפים לניהול חווית לקוח ופועלת בתחומי יישומי לקוח ו- CRM, דיגיטל ו- eCommerce, דאטה ואנליטיקה.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?