חברת env0 גייסה 17 מיליון דולר בסבב ראשון

הסטארט-אפ הישראלי env0 (אנב-זירו), המציע פלטפורמה לניהול תשתיות ענן וסביבת העבודה בתצורת  Infrastructure as Codeב אופן אוטומטי, שיתופי ומרחוק, השלים סבב גיוס ראשון (A) של 17 מיליון דולר. סך הגיוסים של החברה עד היום עומד כעת על 23.8 מיליון דולר. את הגיוס הובילה M12, קרן הון הסיכון של מייקרוסופט, והוא כלל גם את המשקיעים הקיימים בחברה  Grove Ventures, אשר הובילה את ההשקעה הראשונית בחברה, Ventures Boldstart ו-Crescendo Ventures.

הכספים אותם גייסה החברה ישמשו להרחבת הפלפורמה שפיתחה ולשיפור יכולות השליטה והחיזוי על תשתיות הענן ב-Terraform וב-Terragrunt באמצעות קוד וכלי אוטומציה. env0 נוסדה בידי יוצאי eToro אוהד מייזליש, המכהן כמנכ"ל, ועמרי חי, המכהן כ-CTO של החברה.

בשנים האחרונות ניהול אוטומטי של תשתיות הענן החל להחליף תהליכים ידניים לניהול ולתפעול תשתיות IT להקצאת משאבים בחברות ומאפשר חיסכון משמעותי בזמן ובעלויות התפעוליות. env0 מאפשרת אוטומציה ופישוט של תהליכי ניהול משאבי ענן והליכי עבודה ב-Infrastructure as Code.

לדברי אוהד מייזליש, מנכ”ל ומייסד שותף בחברת env0:  "רוב החברות היום עברו להשתמש ב- Infrastructure-as-Code ובייחוד ב-Terraform, מפני שניהול ענן באופן ידני זו כבר לא אופציה נוחה. ואולם הליכי העבודה האלו לא נבנו כפתרונות עסקיים שלמים. env0 עושה להליכי עבודה של IaC את מה ש-GitHub עשתה ל-Git, ומאפשרת ניהול, בקרה ושיתוף פעולה. הדרישה מצד לקוחות גוברת ואנחנו שמחים ש-M12 והמשקיעים הקיימים שלנו תמכו בנו גם בסבב הגיוס הנוכחי, ויאפשרו לנו לצמוח לשלב הבא".

מוני חסיד, שותף מנהל ומוביל הפעילות ב-EMEA ב-12M ציין כי בזמן ש-Infrastructure-as-Code מוריד משמעותית את עלויות היישום בענן ומהירות ההשמשה, הפלטפורמה לאוטומצית IaC של env0 מייעלת ומפשטת באופן דרמטי את תהליך ההטמעה והמימוש של פתרונות והקצאת משאבי ענן בארגונים, ומגבירה את שיתוף הפעולה והפיקוח התאגידי. הטכנולוגיה והצוות  של env0 מביאים חדשנות לשוק שישנו את הדור הבא של הקצאות וניהול משאבי ענן.

env0 מאפשרת אוטומציה ופישוט של תהליכי ניהול משאבי ענן ב-Terraform, Terragrunt והליכי עבודה ב-Infrastructure as Code. החברה מאפשרת ניהול עבודה ומשאבי ענן מרחוק ובאופן שיתופי ועונה על הצורך באספקה ​​וניהול משאבי ענן על פי צרכים משתנים. לצוותים המשתמשים בפלטפורמה של החברה מתאפשר לחלוק תבניות קונפיגורציה, למנוע תקלות כגון drifts, ולהאיץ את פריסת הקוד.  env0 מאפשרת לצוותי עבודה בארגוני הפיתוח ולמנהלי DevOps לשתף תבניות ותהליכי קונפיגורצית ענן באמצעות מודל של ניהול תשתית כקוד וכחלק מתהליכי ה CI/CD ומאפשרת להפוך את ה-Pipeline  ליעיל וגמיש יותר עבור החברה. env0 נוסדה בשנת 2018 על ידי היזמים אוהד מייזליש, מנכ"ל, ועמרי חי, מנהל טכנולוגיות. משרדיה ממוקמים בתל אביב ובסיליקון ואלי והיא מעסיקה 17 עובדים.

צילום: יחסי ציבור

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?