אסתי פלבה חרמש מונתה לדירקטורית Offshore ב- CodeValue 

אסתי פלבה חרמש צילום קודווליו
אסתי פלבה חרמש צילום קודווליו

אסתי פלבה חרמש מונתה לדירקטורית Offshore ב- CodeValue ותוביל את פעילות החברה במזרח אירופה. אסתי בת 45 נ+3 , בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה בפיתוח עסקי, ניהול לקוחות, ניהול פרויקטים ומכירות במגוון רחב של חברות בתחום ה Services . במסגרת תפקידה תהיה אסתי אחראית על בניית וניהול פעילות ה Offshore של קוד ווליו במזרח אירופה, בנית חבילת שירותים מותאמת ללקוחות, מיפוי הפעילויות במדינות השונות, הגדרת הדרישות, בניית entity , יצירת שיתופי פעולה עם ספקים מקומיים, בדיקת היתכנות של רכישת חברות בתחום שירותי התוכנה וה IT.

בתפקידה הקודם שימשה כמנהלת חטיבת ביטחון מדיקל ותעשיה והייתה אחראית על ניהול צוות דליברי ועל בניית bootcamps שמכשירים את הדורות הבאים של המפתחים. לאסתי תואר בקולנוע וטלוויזיה וחינוך מאוניברסיטת תל אביב.

לדברי אסתי פלבה חרמש: "אני מתרגשת מהמינוי החדש ומודה ל- CodeValue על האמון שהם נותנים בי. האני מאמין שלי הוא ליצור משולש מנצח שמנוהל בכנות ושקיפות בין לקוח מרוצה, עובד מאותגר ומסופק וחברה שעומדת ביעדיה".

טלי שם טוב, מנכ"לית CodeValue: "ה-Offshore של קוד ווליו הוא סוג של סטארט אפ של החברה ומנוע הצמיחה לגדילה והרחבת הפעילות של החברה ברחבי העולם. הצורך במפתחים הוא גדול מאוד, SCALE הפך לשם קוד השגור בפי מנהלים בחברות גדולות ואחד הכאבים הגדולים שלהם, מפאת חוסר במפתחים בארץ בגלל הצורך העולה, הקמת סניף הכוללת פעילות של אנשי תוכנה טובים ומוכשרים במזרח אירופה מבחינתנו הוא הפתרון הטוב ביותר ללקוחות שלנו. אסתי מביאה איתה המון ניסיון וכישרון ואין לי ספק שבאמצעותה נזרז את הגשמת המטרות העסקיות שלנו".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?