פירמת עורכי הדין פישר (FBC) הטמיעה את פתרון מטאליק של קומוולט

עידן סיון FBC צילום רמי זרנגר
עידן סיון FBC צילום רמי זרנגר

פירמת עורכי הדין פישר (FBC), אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, הטמיעה באמצעות חברת יוביטק (UBTECH) את מערכת מטאליק (Metallic) של קומוולט (Commvault) לגיבוי בענן של כל סביבת אופיס 365 של מיקרוסופט שבשימושה. הפירמה תגבה תיבות דואר אלקטרוני של עובדיה, יחד עם תוכנות SharePoint, Teams ועוד. הפרויקט בוצע כחלק מתכנית נרחבת להמשכיות עסקית (BCP) במסגרתה עלה הצורך במערך גיבוי נוסף עבור תיבות דוא"ל מיקרוסופט 365 של עובדי הפירמה.

לאחר שבפירמה נבחנו מספר פתרונות ובוצע POC בו נבדקו מספר גורמים קריטיים כמו קלות ההטמעה, צורת הגיבוי, משך הגיבוי, יכולת השחזור, אילו נתונים המערכת יודעת לגבות ובאיזו צורה והיכן הנתונים יושבים בענן, נבחר פתרון מטאליק של קומוולט. דרור לייטנר, אחראי תשתיות במחלקת מערכות מידע בפישר (FBC) "רצינו גיבוי שמצד אחד לא יארך שנה אחת בלבד ומנגד, שיפסיק לפעול לאחר שעובד עוזב את החברה. הממשק של מטאליק מאפשר לנו להוסיף או להסיר משתמשים בקלות רבה".

 לייטנר מוסיף, כי "למטאליק יש כל התקנים הרלוונטיים לתחום אבטחת המידע, כולל ISO ו-SOC2. בנוסף, המערכת של מטאליק יושבת ב-Azure של מיקרוסופט והממשק שלה נוח לתפעול, מה שמעניק גמישות בעבודה בפרט משום שהוא משמש גם פתרון להמשכיות עסקית המאפשר להציל נתונים במהירות רבה. כמו כן, מטאליק הוא פתרון מקצה לקצה, כך שאין צורך לרכוש בנפרד אחסון ורישיון לפתרון הגנת הנתונים והגיבוי. בנוסף, אין מגבלה על גודל התיבה של המשתמשים וכל מה שיש בה יגובה – ומבחינתנו הדבר מהווה יתרון גדול על פני פתרונות אחרים שבחנו". 

לדברי עידן סיון, CTO וראש מחלקת מערכות המידע בפישר (FBC) "יוביטק מלווה אותנו בתחום שירותי מיקרוסופט ואנחנו מתייעצים עם מומחי החברה באופן קבוע בנוגע לעולמות האבטחה ולגבי ביצוע מהלכים של טרנספורמציה דיגיטלית. באמצעות פתרון מטאליק של קומוולט, אנו משתפים פעולה גם בתחום הגיבוי בענן".

יפעת הרשקורן, סמנכ"לית מכירות UBTECH אמרה כי "פישר הינו משרד עורכי דין משמעותי ולקוח אסטרטגי עבור UBTECH. המשרד הטמיע פתרונות ענן רוחביים של מיקרוסופט בכל החברה אשר כללו פלטפורמות אבטחה וסייבר מתקדמות וכחלק ממערך השרידות וההגנה על המידע, המשרד ביחד עם UBTECH בחרו במטאליק כפתרון האופטימלי לגיבוי תשתיות הענן ומתן מענה להתאוששות מהירה במקרה של כשל, אובדן מידע או אסון".

איתן מארבי, מהנדס מערכות בקומוולט ישראל,אומר כי, "מטאליק היא המערכת המתאימה ביותר לצרכיה של פירמת פישר בכר, בתור המערכת האמינה ביותר שיכולה לגבות נתונים בהיקף גבוה, לשחזרם בקלות בעת הצורך ולספק עבור הפירמה את ההגנה הטובה ביותר בשוק. אנחנו מברכים על הפרויקט בפירמת פישר, מהפירמות המובילות בישראל, שבחרה במטאליק כחלק מהאסטרטגיה שלה להגנה על נכסיה בענן ומברכים על המשך שיתוף פעולה פורה עם שותפינו מיוביטק".

פירמת עורכי הדין פישר (FBC & Co.) נוסדה בשנת 1958 ונמנית עם משרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל. הפירמה מייצגת לקוחות מקומיים ובינלאומיים במגוון מגזרים ותחומים, ומעורבת באופן קבוע בטווח רחב של עסקאות והתדיינויות הנמצאות במרכז סדר היום המשפטי-כלכלי בישראל. הפירמה מדורגת באופן קבוע על ידי מדריכים מקומיים ובינלאומיים וניצבת בראש רשימות הדירוג בתחומי פעילות רבים, ובכלל זה (Chambers and Partners, Legal 500, IFLR 1000, GCR, BdiCode, Dun & Bradstreet.).

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?