פורטינט מרחיבה את מרכז המצוינות למחקר ופיתוח בישראל

אלי פרנס פורטינט צילום יחסי ציבור
אלי פרנס פורטינט צילום יחסי ציבור

פורטינט מרחיבה את פעילותה בישראל ומכריזה על התרחבות משמעותית של צוות המחקר והפיתוח בישראל. מרכז המחקר והפיתוח בישראל מהווה חלק חיוני מרשת מרכזי המחקר והפיתוח העולמית של פורטינט (כולל משרדים בארה"ב, קנדה, צרפת, הודו, בריטניה, ישראל וברזיל) ומספק מחקר וטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות לאבטחת נקודות קצה עבור לקוחות החברה ברחבי העולם.   

פורטינט הקימה את מרכז המצוינות למחקר ופיתוח בישראל בשנת 2019 עם רכישת enSilo, ספקית של טכנולוגיות אבטחה מתקדמות לנקודות קצה. שטח התקיפה ממשיך להתרחב כיום עקב האימוץ הגלובלי של מודל העבודה ההיברידית ועבודה מכל מקום ולכן, אבטחת נקודות קצה הפכה לחיונית עבור ארגונים המחפשים לאבטח את התשתית שלהם, בין אם המשתמשים יחד עם ההתקנים שלהם נמצאים בנסיעות, בבית או במשרד.

חבילת יכולות האיתור והתגובה המלאה לנקודות קצה (EDR) המתקדמת של פורטינט תוכננה כדי לספק הגנה אוטומטית נגד איומים מתקדמים בזמן אמת בכל מקום שבו נמצאים המשתמשים וההתקנים, לעצור איומים בזמן המתקפה וכך, לאפשר לארגונים לעמוד בקצב הטרנספורמציה הדיגיטלית המהירה של ימינו, תוך שהם נמצאים צעד אחד לפני נוף האיומים המשתנה במהירות.  

הרחבת צוות המחקר והפיתוח של פורטינט בישראל בשיעור של 35 אחוז מדגישה את מחויבות החברה להוביל את החדשנות בתעשיית אבטחת הסייבר. פורטינט מרחיבה את המרכז בישראל ומעניקה עדיפות למחקר ופיתוח מזה למעלה מ-20 שנה, דבר אשר בא לידי ביטוי במעל ל-1,250 פטנטים, למעלה מ-250 פטנטים נוספים הממתינים לאישור – כולל 72 פטנטים שזכו בפרסים וממתינים לאישור עבור טכנולוגיות אבטחת קצה מתקדמות.

לדברי אלי פרנס, סגן נשיא לאזור ישראל, יוון ומזרח אירופה בפורטינט: "חדשנות באבטחת סייבר היא חלק מה-DNA של פורטינט. היכולת שלנו לספק פתרונות מובילים בתעשייה אשר תוכננו כדי להתמודד עם בעיות אבטחת הסייבר המורכבות ביותר העומדות בפני לקוחות כיום, מונעת על ידי ההשקעה שלנו במחקר ופיתוח של פתרונות חדשניים אשר תוכננו להתמודד עם איומי הסייבר של מחר. הריכוז הגדול של מומחי אבטחת סייבר בישראל זוכה להכרה גלובלית ואנו מחפשים להרחיב את הצוות הישראלי, אשר ממלא תפקיד מרכזי, עם טאלנטים וחדשנות בתחום האבטחה".

פורטינט מחפשת מהנדסי תוכנה, מומחי DevOps, חוקרים, מפתחי Kernel וטכנאי QA מנוסים ובעלי כישורים טכניים מקיפים בתחום אבטחת הסייבר שיצטרפו לצוות המתרחב בישראל. למידע נוסף אודות המשרות הפתוחות היכנסו:     

https://edel.fa.us2.oraclecloud.com/hcmUI/CandidateExperience/en/sites/CX/requisitions?location=Israel&locationId=300000000361478&locationLevel=country

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?