יצחק גרבוז מונה לסמנכ"ל הקריאייטיב והתוכן של POMVOM

יצחק גרבוז צילום עופרה רון מזור
יצחק גרבוז צילום עופרה רון מזור

חברת POMVOM המפתחת ומספקת פתרונות צילום דיגיטלי מבוססי בינה מלאכותית (AI) לשוק הגלובאלי של פארקי שעשועים ואירועים חווייתיים מרובי משתתפים, הודיעה על מינויו של יצחק גרבוז לתפקיד סמנכ"ל התוכן והקריאייטיב של החברה.

יצחק גרבוז, בעל ניסיון עשיר ומומחיות בעולמות הטלוויזיה, קולנוע ווידאו קריאייטיב, כיהן במשך כ- 9 שנים, מ- 2006 עד סוף 2014, כעורך הוידאו הראשי של קשת 12. ב- 2015 מונה גרבוז לסמנכ"ל תוכן וקריאייטיב וחבר הנהלה של חברת הוידאו מג'יסטו, שנרכשה ב- 2019 על ידי ענקית שיתוף סרטוני הוידאו הנסדקאית Vimeo, והמשיך לכהן בתפקיד זה ב- Vimeo עד לאחרונה. בנוסף, גרבוז מכהן כיועץ תוכן בוועדה המדעית המייעצת של חברת הסטארט-אפ הישראלית MindFly, שפיתחה מצלמת גוף מבוססת בינה מלאכותית המאפשרת חוויית צפייה במשחקי ספורט מזווית הראייה של הספורטאי שלובש אותה, ותושק בקרוב במסגרת הסכם שחתמה עם היורוליג.

יהודה מינקוביץ', מנכ"ל POMVOM, מסר: "יצחק מביא עימו ניסיון יוצא דופן ויכולות מוכחות ומגוונות בעולמות הדיגיטל קריאייטיב, בדגש על שילוב וידאו עם כלי בינה מלאכותית. יצחק יהיה מעורב בתהליכי העבודה החל משלבי המכרזים והרעיונות הראשוניים מול הפארקים, כולל יצירת התוכן המתאים ללקוחות, שדרוג חווית המשתמש באמצעים חדשניים ועדכניים וחשיפה לקהל משתמשי קצה מגוון. הצטרפותו לחברה היא צעד בעל חשיבות גדולה עבורנו, וחלק בלתי נפרד מתהליך המעבר שלנו מתיעוד חוויתי בפרינט, לתיעוד דיגיטלי ברמה המתקדמת ביותר, גם בצד הטכנולוגי וגם ביצירת חוויית משתמש."

יצחק גרבוז, סמנכ"ל הקריאייטיב הנכנס של POMVOM, מסר: "אני שמח להצטרף ל POMVOM ולהיות שותף להגשמת חזון החברה להפוך את שוק התיעוד החוויתי בפארקים ואירועי מרובי משתתפים לדיגיטלי ומתקדם. אני מזהה הזדמנות אדירה ל POMVOM בשנים הקרובות לאור המגמה העולמית המואצת של מעבר לתקשורת וידאו והדרישה הגוברת בכל תחומי החיים, ובשוק הפנאי בפרט, לשדרוג חוויות המשתמשים באמצעות וידאו מקצועי, מקורי וטרנדי. כמו כן, עידן הפוסט קורונה והזינוק בתעשיית התיירות, פותח בפני החברה פוטנציאל לתעד ולהנגיש למיליוני אנשים ברחבי העולם את החוויות והרגעים המרגשים של כל אחד מהם ולסייע להם לשתף ולשמר את החוויות בוידאו."

POMVOM בע"מ, הנסחרת בבורסה לני"ע בת"א (ת"א: פומו; PMVM), מפתחת ומספקת פתרונות ושירותי צילום דיגיטלי מבוססי בינה מלאכותית (AI) לשוק הגלובאלי של פארקי השעשועים ואירועים חווייתיים מרובי משתתפים, הנאמד במיליארדי דולרים. מערכת ה- AI שפיתחה החברה מבוססת על טכנולוגיה המאפשרת הרכבת פרופיל דיגיטלי של המשתמש ללא מגע יד אדם, זיהוי, תיעוד המשתמש והפצת תמונות בזמן אמת ובאופן אוטומטי. החברה מספקת ללקוחותיה פלטפורמה לשיתוף, הפצה ומכירה של התיעוד שנאסף באירועים כאמור עם המשתתפים בהם, תוך עמידה בתקינה בינלאומית בתחום אבטחת מידע והגנת הפרטיות.

לחברה הסכמים בלעדיים עם 42 פארקי שעשועים באירופה ובארצות הברית ופוטנציאל גישה לעשרות מיליוני מבקרים מידי שנה.

מטה החברה ממוקם בהרצליה, ולה משרדים באירופה ובארה"ב.

לפרטים נוספים באתר החברה: Pomvom – Any media. Any device. Anyone.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?