גפן מגן סואד מונתה למנהלת משאבי האנוש של אורקל בישראל

גפן סואד צילום אלה מילת
גפן סואד צילום אלה מילת

חברת אורקל מינתה את גפן מגן סואד לנהל את מערך משאבי האנוש של החברה בישראל. גפן מילאה שורה של תפקידים בכירים בתחום משאבי האנוש בחברות גדולות בישראל כמו טבע ואלביט, ובתפקידה האחרון כיהנה כמנהלת משאבי אנוש בכירה וכחברת הנהלה בחברת נובולוג, בה גם הובילה תהליכי פיתוח מנהלים וניהול היבטי כוח אדם בעולם המיזוגים והרכישות. 

מינויה של גפן מגן סואד ותחומי ההתמחות בהן צברה ניסיון וידע רב מהווים המשך ישיר למהלך האסטרטגי אותו מובילה אורקל ישראל לחיזוק המשאב האנושי בישראל ולפיתוח תרבות ארגונית של מצוינות וחדשנות. אסטרטגיה זו תתמוך במהלכים החדשים של אורקל בהובלת המנכ"ל ערן פיינגבאום להתפתחות בעולמות הענן, הטכנולוגיה, החדשנות וכניסה לתחומי פעילות חדשים.

גפן היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ומשאבי אנוש מאוניברסיטת אריאל ותואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב.

גפן מגן סואד מסרה "אני נרגשת להצטרף לאחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם ולצוות המוביל של אורקל ישראל, בהובלתו של המנכ"ל ערן פיינגבאום. עולם העבודה שלאחר הקורונה והכניסה של אורקל לתחומים חדשים ומרגשים מציבים בפנינו אתגרים חדשים ומרגשים הנוגעים למשאב האנושי בארגון. אני בטוחה שיחד עם הנהלה חזקה ועובדים ועובדות מהמוכשרים בתעשייה נוכל להוביל את אורקל ישראל לפסגות חדשות״. 

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?