אנבידיה נבחרה למקום העבודה הטוב ביותר באמריקה בדירוג Glassdoor  לשנת 2022

ai צילום pixabay
ai צילום pixabay

על רקע המגיפה העולמית אשר ממשיכה להשפיע על עולם התעסוקה, ענקית הטכנולוגיה אנבידיה דורגה במקום הראשון מקום העבודה הטוב ביותר של Glassdoor לשנת 2022 בקרב חברות גדולות בארה"ב.

מקומות העבודה הטובים ביותר בדירוג Glassdoor נקבעו באמצעות סקר שבוצע בקרב עובדים במגוון חברות בארה"ב במשך שנה, החל מאוקטובר 2020 ועד לאוקטובר 2021. העובדים התבקשו לדרג את החברות על פי שמונה פרמטרים: דירוג כללי של החברה, הזדמנויות קריירה, תגמול והטבות, תרבות וערכים, הנהלה בכירה, איזון בין עבודה לחיים, האם הם ימליצו על המעסיק לחבר ותחזית עסקית של שישה חודשים.

בתוך כך, במסגרת דרוג מקום העבודה הטוב ביותר, עובדי אנבידיה העניקו לחברה ציונים גבוהים באופן עקבי בסקרים של Glassdoor. 95% העידו שימליצו לחבר לעבור באנבידיה; 95% העידו שיש לחברה תחזית עסקית חיובית, ו 98% מרוצים ממנכ"ל החברה, ג'נסן הואנג.            

"השנתיים האחרונות לתוך המגפה שינו את סדרי העדיפויות של עובדים רבים בעולם העבודה המתפתח במהירות", אמר מנכ"ל Glassdoor, כריסטיאן סאתרלנד-וונג. "החברות המדורגות במקומות העבודה הטובים ביותר השנה הצליחו לשים את האנשים שלהם במקום הראשון באמצעות הקשבה למשוב העובדים ועיצוב חוויית עובד חדשה".

לדירוג המלא באתר גלאסדור.

לבלוג פוסט המלא באנגלית באתר אנבידיה.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?