גולן טלקום יוצאת בקמפיין חדש עם צחי הלוי ומשיקה חבילת סלולר למשפחה ולעסקים קטנים

צחי הלוי צילום גולן טלקום
צחי הלוי צילום גולן טלקום

גולן טלקום משיקה חבילת סלולר למשפחה וחבילת סלולר לעסקים קטנים. סקרים שביצעה החברה באמצעות חברת MIS, העלו כי 90 אחוז מלקוחות החברה מרוצים מהשירות במוקד הטלפוני. מדובר באחוז גבוה מאד ביחס למוכר בענף התקשורת.

החברה הרחיבה את ערוצי השירות מתוך תפיסה כי היתרון המבדל בשוק הסלולר טמון בשירות ובחוויית הלקוח. על כן, פתחה החברה מלבד ערוץ השירות הטלפוני, גם שירות אנושי בוואטסאפ עד 22:00 בלילה ולמנויי דור 5 שירות בוואטסאפ 24/7. שתי פעולות אלו הסיטו פניות ממוקדי השירות הטלפוניים, העלתה את רמת השירות וקיצרה מאוד את זמן הטיפול בלקוח. בנוסף, מפעילה החברה צ'אט באתר ובאזור האישי באתר, ניתן לבצע בו את כל הפעולות השירותיות.

בימים אלה, משיקה החברה חבילת סלולר למשפחה הכוללת 3 קווים עם 1000 ג׳יגה לכל המנויים במחיר של 95 שקלים בחודש. המסלול מתאים במיוחד למשפחות. בנוסף, משיקה החברה גם מסלול הכל כלול בישראל ובחו"ל, לעסקים קטנים ובינוניים. המסלול כולל 1000 ג׳יגה גלישה בדור 5 בארץ, 500 דקות שיחות בינלאומיות, וכן, 10 ג׳יגה  גלישה בחו״ל עם שיחות והודעות כלולות מחו״ל כל חודש מחדש. כל זאת  ב-49 שקלים לחודש לקו בעסק. עסק המצטרף למסלול ישלם סך של 149 שקלים בתשלום קבוע, עבור כל הטלפונים שבחשבון העסקי.  

בחברה תשיק הערב מהלך פרסומי בהובלת צחי הלוי המוביל את הקמפיינים של החברה, אשר יכלול 2 סרטים חדשים בכיכובו, באמצעי המדיה השונים, אשר יקדם גם את חבילת הסלולר למשפחה.

לדברי אילן סיגל, מנכ"ל גולן טלקום: "בשנה האחרונה התמקדנו ביעילות השירות וברמתו הגבוהה, לצד מחירים אטרקטיביים שמתאימים לכל כיס. מהפיכת השירות ניכרת בסופו של דבר בהקטנה של נטישת לקוחות ובצמיחה מתמדת במצבת המנויים שלנו. עכשיו אפשר לומר בלב שלם שהשירות המצוין שאנו מעניקים ללקוחותינו, בארץ ובחו״ל, בכל ערוץ אפשרי, מייצרים עבור גולן טלקום יתרון ובידול תחרותי. גולן טלקום לא מפסיקה לחדש גם בהצעות הערך ואנו משיקים היום 2 חבילות מצוינות שמתאימות למשפחות ולעסקים״.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?