גיא מורדוך מונה למנכ"ל חברת הטכנולוגיה Cust2mate המפתחת עגלות חכמות לסופרמרקטים

גיא מורדוך מנכל cust2mate צילום יחסי ציבור
גיא מורדוך מנכל cust2mate צילום יחסי ציבור

Cust2mate, חברת הבת של ,A2Z הנסחרת בנאסד"ק, המספקת עגלות חכמות לרשתות קמעונאיות, ממנה את גיא מורדוך (52) לתפקיד מנכ"ל החברה, החל מתחילת אפריל. בתפקידו האחרון שימש מורדוך כמנהל האופרציה הגלובלית (COO) בחברת אותנטיקס (AU10TIX), שם הוביל את המהפך של החברה בתחום המכירות, שיווק, אסטרטגיה ואופרציה. לפני כן, שימש כסמנכ"ל בכיר וראש תחום EMEA בחברת הייעוץ BearingPoint/Beyond, ומילא מספר תפקדים בכירים כולל סמנכ"ל APAC באמדוקס, סמנכ"ל בכיר בקומברס ומנהל רכש ולוגיסטיקה באינטל.

למורדוך ניסיון רב בניהול בכיר, בהטמעת מערכות SaaS, ניהול תקציבים, מכירות, שיווק, חווית לקוח וניהול פרויקטים גלובליים.

מורדוך הינו בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון בינלאומי בהצטינות מהמכללה למנהל ובנוסף בעל תואר שני במשפטים (LLM) עם התמחות במשפט מסחרי מאוניברסיטת בר-אילן.

גדי גראוס, נשיא ודירקטור בחברת  A2Z בירך את מורדוך: אנו שמחים מאוד למנות מנהל בכיר עם הניסיון הניהולי, העסקי והטכנולוגי של גיא לנהל את  .Cust2Mateגיא הוא מנהיג מוכח עם מערך מיומנויות מגוונות וניסיון רב ורחב בעולמות השיווק והאופרציה מול לקוחות בכל שלבי התהליכים, ואנו מאמינים שהוא יחזק את האסטרטגיה והיעדים של החברה ויוביל אותה קדימה לקראת התרחבות וצמיחה משמעותית בשווקים המקומיים והגלובליים.

חברת A2Z Smart Technologies Corp מפתחת פתרונות טכנולוגים לענף הקמעונאות ותחומים נוספים.  החברה הוקמה על ידי היזם הישראלי יוסף בן צור והיא נסחרת בנאסד"ק ובבורסת טורונטו. מוצר הדגל של החברה הוא העגלה החכמה המתקדמת מסוגה בעולם המתפקדת גם כקופה עצמאית. העגלה החכמה של חברת הבת Cust2Mate מייעלת את חוויית הקנייה על ידי שימוש באלגוריתם חכם, מערכת ידידותית למשתמש, מסך מגע ומערכת ראייה ממוחשבת, העגלה מאפשרת סריקה של מוצרים שנרכשו ואפשרות תשלום בעגלה, כך שלקוחות יכולים פשוט "לבחור וללכת" ולעקוף את התור הארוך בקופה.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?