חגית ינון מונתה לסמנכ״לית הכספים של WalkMe 

חגית ינון צילום ווקמי
חגית ינון צילום ווקמי

חגית ינון מונתה לתפקיד סמנכ״לית כספים. במסגרת תפקידה חגית תתמוך בצמיחת החברה והבאתה להישגים חדשים בתחום הפיננסי. חגית מביאה עימה ניסיון של מעל לעשרים שנה בעולמות הפיננסים, ובשלושת השנים האחרונות כיהנה חגית בתור EVP בתחום הכספים והאופרציות ב-WalkMe. חגית הינה בוגרת תואר ראשון ושני במנהל עסקים מטעם המכללה למנהל.

חגית ינון, סמנכ״לית הכספים הנכנסת של WalkMe:״זהו כבוד עבורי להיות חלק מצוות ההנהלה של WalkMe בתור מנהלת הכספים הראשית בחברה. אני מאוד נרגשת מהפרק הבא במסע שלי יחד עם WalkMe ואני מאוד מאמינה בערך שאנו מספקים ללקוחות ובאסטרטגיה שלנו. אני שואפת להמשיך להוביל את החברה לצמיחה״.

דן עדיקא, מייסד ומנכ״ל WalkMe:״חגית הייתה חברה חשובה מצוות ההנהלה שלנו בשנים האחרונות. היא הובילה הליכים כספיים בחברה והייתה חלק אינטגרלי מהליך ההנפקה שלנו. כולנו התרשמנו להפליא מהיכולות של חגית להיכנס לתפקיד עם מטרה ומחויבות ברורה, ויש לנו אמון רב בכספי ובפעילות WalkMe בעתיד״.

פלטפורמת ההטמעה הדיגיטלית של WalkMe מאפשרת לחברות לנתר, לדחוף ולהאיץ את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם על מנת למקסם את הערך של השקעות התוכנה שלהם. הפלטפורמה מספקת שקיפות למנהלי החברה ובו בזמן משפרת את חווית המשתמש, התפוקה והיעילות של העובדים והלקוחות.

כמו כן, הפלטפורמה של WalkMe, לצד אינטגרציה עם צד שלישי, יכולה להיות מותאמת אישית לצרכי החברה.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?