חני בלכמן מונתה למנהלת תיקי לקוחות אנטרפרייז בחברת פורטק

חני בלטמן צילום ירון וולרשניידר
חני בלטמן צילום ירון וולרשניידר

חני בלכמן מונתה למנהלת תיקי לקוחות אנטרפרייז בחברת פורטק. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על מכירות של פרויקטים, כולל ניהול תהליכי מכירה מורכבים, פיתוח עסקי של הזדמנויות קיימות וחדשות, איתור צרכי לקוחות ותקשורת שוטפת עימם, שימור לקוחות והעצמת נאמנות לקוח.  

"עבדתי בעבר עם אופיר שניצר ומרגע שהגיע לפורטק כסמנכ"ל מכירות,  הציע לי להצטרף אליו" אומרת בלכמן. "תמיד רציתי להתמקצע בתחום של אבטחת מידע וסייבר והחלטתי לממש את ההזדמנות. אני שמחה על הבחירה שעשיתי ומקווה להנות מהתחום החדש ולתרום לפורטק מניסיוני."

לחני בלכמן ניסיון של 10 שנים במכירות בעולם ה- IT והאלקטרוניקה. במהלכם עבדה ב- ABnet Communication מבית רד בינת, בחברת Neway ובאמטל מחשבים. בלכמן  מחזיקה בתואר ראשון בניהול מהאוניברסיטה הפתוחה.

פורטק (ForeTech) היא חברת בוטיק להפצת פתרונות בתחום אבטחת מידע וסייבר. החברה נוסדה ב- 2006 ע"י אלון יעקב, אשר עומד בראשה גם היום. החברה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים, לרבות: יעוץ, הטמעה, הדרכה ותמיכה. בין לקוחותיה: משרדי ממשלה, גופים ביטחוניים, גופי בריאות, חברות תקשורת, פיננסים, תעשייה והייטק מן המובילים בישראל.

פורטק היא המפיצה הבלעדית בארץ של BeyondTrust אשר זכתה זו השנה השלישית ברציפות להימנות על החברות המובילות בריבוע הקסם של גרטנר, בקטגוריית Privileged Access Management. לאתר החברה: www.fore-t.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?