הרטמוט מאי אחד מבכירי ענף הביטוח העולמי מונה לנשיא סייברייט

הרטמוט מאי. צילום באדיבות אליאנץ
הרטמוט מאי. צילום באדיבות אליאנץ

חברת הבינה המלאכותית הישראלית Cyberwrite, המספקת פתרונות תוכנה להערכת סיכוני ביטוח כנגד מתקפות סייבר הודיעה על מינויו של הרטמוט מאי (Hartmut Mai,) לנשיא החברה. במסגרת הצטרפותו לחברה, יוביל הרטמוט את תחום הביטוח ויהיה אחראי על אסטרטגיה ופיתוח עסקי. המינוי הנו חלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה אשר מתמחה בהפקת דו״חות סיכוני סייבר ללקוחות/ארגונים בלמעלה מ40 מדינות וב9 שפות.

למאי נסיון של למעלה מ 25 שנה בתחום הביטוח העולמי. במסגרת תפקידו השיק את שירות הביטוח כנגד מתקפות סייבר של אליאנץ בשנת 2013, הוביל את החיתום של החברה, והיה אחראי על פיתוח שווקים. בנוסף, מילא מגוון תפקידי חיתום וניהול בחברות arshM ו-AIG.

חברת סייברייט פיתחה ומספקת טכנולוגיית בינה מלאכותית ייחודית המוגנת בפטנט, המאפשרת לבצע הערכות סיכון ביטוח סייבר בזמן אמת לעסקים בכל גודל, ברמת הדיוק הגבוהה ביותר, ובמהירות, וכל זאת עבור למעלה מחמישים מיליון ארגונים ברחבי העולם. הטכנולוגיה של החברה מיועדת לשימוש של חברות ביטוח, ביטוח משנה, וסוכנויות אשר מוכרות פוליסות סייבר ללקוחותיהן. כך יכול כל בעל עסק להבין באופן פשוט מה סיכוני הסייבר המאיימים על העסק שלו גם אם אינו מומחה בתחום, כיצד עליו לפעול לצמצום הסיכון וכמה ביטוח סייבר מומלץ לו לרכוש.  חברת הביטוח מקבלת מידע אשר מאפשר לה לחתם את הפוליסה, ומבטח המשנה מקבל שקיפות לגבי הסיכונים אליהם הוא חשוף – כל זאת באמצעות מנגנון בינה מלאכותית אשר פותח בישראל על ידי צוות מחקר ופיתוח בהובלתו של רמי פריינט, לשעבר האקטואר ומנהל הסיכונים הראשי של חברת הכשרה חברה לביטוח.

הטכנולוגיה של סייברייט – 4SEEN®, אוספת מודיעין סייבר רב בזמן אמת ומתרגמת אותו לציון סיכון  ספציפי לכל חלקי הפוליסה השונים של חברת הביטוח. התוצאה מוצגת בצורה פשוטה להבנה אשר לא מצריכה מהמשתמשים להיות מומחי סייבר. סייברייט גם צופה את הנזק הפיננסי אשר אליו חשופה כל חברה בהתאם לפרופיל הספציפי שלה על מנת לסייע ברכישת ביטוח סייבר.

הרטמוט מאי ציין: "אני נרגש ושמח להצטרף לחברה המובילה בתחום טכנולוגיות ביטוח הסייבר אשר משרתת את חברות הביטוח הגדולות בעולם, וגאה לקחת חלק בצמיחה שלה. מדובר בחברה שאני מכיר משיתופי פעולה שקיימנו בעבר ונוכחתי בהשפעות החיוביות של טכנולוגית הבינה המלאכותית של החברה על רווחיות חברות ביטוח. התקפות סייבר, גניבת מידע וסיכוני סייבר אחרים נעשים יותר ויותר מתוחכמים והעלויות עבור ארגונים מרקיעות שחקים, כך שנוצר צורך עצום בכלים להערכת סיכונים ולאפשר את צמצומם בעיקר בשביל עסקים קטנים, אך לא רק. הטכנולוגיה של סייברייט מביאה לשוק יכולות חסרות תקדים לניהול מוצרי ביטוח סייבר ברחבי העולם והורדת הסיכון״.


ניר פרי, מנכ"ל קבוצת סייברייט: "אנו שמחים לצרף את הרטמוט כנשיא החברה.  עם רקורד של למעלה מעשרים וחמש שנים בתפקידי מפתח בתעשיית הביטוח העולמית, אנו סמוכים ובטוחים כי להרטמוט יהיה תפקיד מרכזי בהרחבת יכולות העסקיות שלנו. הצטרפותו של בכיר עולמי בתחום הביטוח לחברת סטארטאפ ישראלית מהווה הבעת אמון משמעותית בסייברייט וביכולות הטכנולוגיות שלנו הנמצאות בשימוש אצל חברות הביטוח הגדולות בעולם ומשמשות לניהול סיכונים של קרוב והעלאת מודעות לסיכוני סייבר של מאות אלפי ארגונים מדי שנה״.

החברה נוסדה בשנת 2017, פיתחה ומספקת את מנגנון הבינה המלאכותית 4SEEN אשר מאפשר לארגונים לחזות את רמת הסיכון וההשפעה הכלכלית הפוטנציאלית של התקפות סייבר עבור כל עסק. חברת ביטוח ברחבי העולם כגון MunichRe HSB, Howden, Lloyd’s Syndicates, CRC ועוד עושות שימוש יומי בדוחות של סייברייט על מנת  לשווק, לחתם, ולנהל את הסיכון המצרפי של סיכוני ביטוח סייבר בדיוק ובמהירות. החברה גייסה הון מקרנות בארה״ב ובאירופה ביניהם.

www.cyberwrite.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?