מוצרי SAMSUNG ושיומי ברשת iDigital Goodiz

צילום גיא יחיאלי. איידיגיטל גודיז בהרצליה
צילום גיא יחיאלי. איידיגיטל גודיז בהרצליה

רשת iDigital Goodiz תתחיל לשווק בסניפים קולקציה מגוונת של מוצריSamsung  ומוצרי שיומי. בנוסף למגוון  כיסויים לסמארטפונים שכבר נמכרים ברשת המובייל והאביזרים, ימכרו מעכשיו ברשת גם מגוון רחב של מוצרי Samsung כמו אוזניות Buds2 ואוזניות Buds Pro , מבחר של שעוני Galaxy Watch 4, כולל דגמי Classic וכן מוצרים שונים של שיומי – אוזניות, שעונים ועוד. כמו כן, ניתן למצוא אביזרים משלימים כגון רצועות לשעונים, מטענים ועוד.

לדברי איילת צרפתי רוזן, מנכ"לית iDigital goodiz ״החלטנו לחזק את האחיזה שלנו בעולם האנדרואיד עם מוצרים של סמסונג ושיומי, צעד התואם את האסטרטגיה שלנו להיות הרשת עם מגוון המוצרים הרחב ביותר בתחום האביזרים למובייל. צרכני Apple כבר מכירים אותנו דרך רשת אידיגיטל . עכשיו, גם צרכני אנדרואיד, יוכלו ליהנות ממגוון גדול ואטרקטיבי של אביזרים שמתאימים למכשירים שלהם דרך רשת iDigital goodiz ״

רשת iDigital Goodiz הוקמה לפני כ-10 חודשים תחת הקונספט של ״חנות ממתקים סלולרית״. הרשת מתמחה בעולם האביזרים לסמארטפון (סמסונג, שיומי ואייפון) תחת קונספט חדשני וראשון מסוגו בישראל המציג מגוון עצום, צבעוני ואופנתי של כיסויים, סוללות נטענות, רמקולים, כבלים, אזניות, רצועות לשעוני סמסונג ואפל ועוד מגוון עצום של מוצרים בתחום המובייל.

ניתן להתרשם ממגווןהמוצרים באתר הרשת www.idigitalgoodiz.co.il

החנות הראשונה נפתחה בקניון הזהב בראשון לציון, ובהמשך נפתחו עוד 2 סניפים באילת ובהרצליה. בקרוב ייפתחו סניפים נוספים ברחבי הארץ.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?