איידיגיטל מונתה Apple Premium Partner יחיד בישראל

שי קדם. איילת צרפתי רוזן. מנכלית iDigital
צילום שי קדם. איילת צרפתי רוזן. מנכלית iDigital

איידיגיטל מונתה Apple Premium Partner יחיד בישראל

איידיגיטל מונתה להיות Partner רישמי של Apple בישראל ועל שינוי הגדרתה ל Apple Premium Partner. לאור הגידול המשמעותי בפעילות Apple בשוק הישראלי בשנים האחרונות, ובמסגרת הגדרה מחדש של הפעילות הקמעונאית בישראל, מונתה רישמית רשת iDigital להיות Apple Premium Partner היחיד בישראל.

בחברה מציינים כי הגדרתה של iDigital כ Partner רישמי של Apple מעידה על מערכת היחסים ההדוקה, העמוקה והמשמעותית בין שתי החברות.

הגדרת חברה כ Apple Premium Partner ניתנת רק לפרטנרים מרכזיים של Apple בזירת הקמעונאות של אפל בעולם, ובישראל – iDigital הינה היחידה לקבל מעמד זה.

איילת צרפתי – רוזן, מנכ״לית iDigital מסרה: ״אנו שמחים וגאים להיות Apple Premium Partner – הפרטנרים הרישמיים של אפל בישראל, דבר המעיד יותר מכל על עוצמתה של IDigital ועומק השותפות עם Apple".

לרשת איידיגיטל 18 סניפים בפריסה ארצית במיקומים גאוגרפיים מרכזיים (פריים לוקיישנס). בחנויות אלה ניתן למצוא את כל מגוון מוצרי אפל כולל תצוגה בפורמט הדומה ל Apple store המאפשרת ללקוחות להתנסות במגוון המוצרים. בנוסף, מפעילה איידיגיטל מעבדה רישמית של Apple עם טכנאים שהוסמכו על ידי Apple לטיפול במוצרים תוך שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

לאחרונה הכריזה איידיגיטל על שירות חדש במסגרתו היא מאפשרת להחליף מסך שבור של iPhone למסך מקורי של Apple  תוך שעתיים בלבד, במרבית סניפיה.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?