המחזור השישי של Intel Ignite יוצא לדרך ומתמקד באיתור טכנולוגיות  Deeptech

צוות Intal Ignite תל אביב. צילום דנה קיסר
צוות Intal Ignite תל אביב. צילום דנה קיסר

המחזור השישי של Intel Ignite, תוכנית ההאצה לסטרטאפים של Intel יוצא לדרך וקורא לחברות הנמצאות בשלבי גיוס מוקדמים הפועלות בתחום הטכנולוגיות "העמוקות", Deeptech, להירשם לתוכנית האקסקלוסיבית וליהנות מליווי צמוד של Intel. במסגרת התוכנית כל סטרטאפ יעבוד בצמוד למנטורים מנוסים, והחברה תקבל תוכנית אישית שתותאם בדיוק לצרכים ההתפתחותיים והעסקיים שלה. באמצעות חיבור לשטח, למנטורים מהתעשייה ולמנטורים מאינטל עצמה- התכנית מייצרת לחברות המתקבלות קרקע פורייה להתפתחות, לצמיחה וללמידה. התוכנית כוללת מפגשים עם מומחים בתחום היציאה לשוק ומכירות, כיצד להתמודד עם בנייה וצמיחה של עסק, מערכת היחסים בין המייסדים, חוסן מנטלי ועוד.

הגשת מועמדות למחזור השישי של Intel Ignite תתאפשר עד ל- 10.3.22, כאשר בתום התהליך ייבחרו 10 סטארט-אפים ישראליים מבטיחים.

הסטארטאפים שייבחרו לתוכנית צריכים להיות כאלו הפועלים בעולמות ה- Deeptech המתמודדים עם הטכנולוגיות המורכבות ביותר, במגוון תעשיות, במטרה לתת מענה לאתגרים ולבעיות הדוחקות ביותר עימם מתמודדת תעשייה זו, ביניהם:  AI, autonomous everything, cloud and edge-computing, silicon technologies, cybersecurity or enterprise SW, כאשר כל אחד מהם גייס לפחות מיליון דולר.

רני נחמיאס, מנכ"ל Intel Ignite תל אביב, ציין: "אנחנו רואים קפיצת מדרגה משמעותית ומובהקת בבגרות ובאיכות של המייסדים והסטרטאפים שנבחרו לתוכנית לאורך המחזורים השונים ומכוונים מאוד גבוה בשלב ה- go to market. בתוכנית שלנו אנחנו מתמקדים באקסלרציה ובדיוק של product market fit ונוגעים בכל האתגרים של החברות בין שלב הסיד ל A. שליש מהבוגרים של התוכנית שלנו עשו POC עם אינטל וסך הגיוסים שלהם עומד על למעלה מחצי מיליארד דולר. אנו מחכים בקוצר רוח לקבוצת הסטרטאפים הבאה שתיכנס למחזור השישי ותצטרף לעשרות חברות קודמות שכבר עושות חיל בתעשייה".

גלעד שפירא, מנכ"ל CADY Solutions המשתתף במחזור הנוכחי של Intel Ignite, ציין:"לאחר גיוס הסיד שלנו, אינטל איגנייט עזרו לנו לעבור ממוצר בשלב הפיילוט למוצר מסחרי, על ידי חיבור קרוב למומחים טכנולוגיים באינטל והוכחת התכנות (POC) עם ארבע יחידות עסקיות באינטל"

אודות Intel Ignite

תוכנית בת 12 שבועות בה משתתפים  10 סטרטאפים מגוונים וייחודים בשלבים המוקדמים שלהם. החברות שמשתתפות בתוכנית זוכות לליווי מקיף מאינטל ומומחים מובילים ומקבלות גישה למובילים טכנולוגיים ועסקיים באקו-סיסטם הישראלי, נתיב מועדף אל המשקיעים הטובים ביותר, וכן את הידע והמשאבים של אחת מתוכניות הסטרטאפים המאתגרות והתחרותיות ביותר בעולם. למידע נוסף, בקרו בכתובת http://www.intel.com/ignite.

לינק להרשמה: https://www.f6s.com/intel-ignite-tlv-6/apply

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?