Intel Ignite מכריזה על 10 הסטארט-אפים שנבחרו למחזור השישי בתוכנית בתל אביב

צוות Intal Ignite תל אביב. צילום דנה קיסר
צוות Intal Ignite תל אביב. צילום דנה קיסר

Intel Ignite, תוכנית הצמיחה לסטרטאפים של אינטל, הכריזה על 10 הסטרטאפים שנבחרו להשתתף במחזור ה-6 של המרכז בתל אביב. מתוך למעלה מ- 200  חברות שנרשמו לתוכנית בישראל, 10 נבחרו להשתתף במחזור השישי של התוכנית. הקבוצה של המחזור הנוכחי ממוקדת בחדשנות טכנולוגית עמוקה. במסגרת התוכנית אינטל מחברת לכל סטרטאפ מעטפת מומחים ומנטורים. התוכנית אישית ומותאמת בדיוק לצרכים של כל חברה וחברה וכוללת מפגשים עם מומחים בתעשייה במנעד תחומים רחב הכולל דינמיקה בין המייסדים, שיווק ומכירות, פיתוח וניהול מוצר, גיוס עובדים ועוד.

הסטרטאפים הנבחרים מגיעים ממגוון תעשיות טכנולוגיות, כולל בינה מלאכותית, בריאות דיגיטלית, רובוטיקה, חיישנים, חומרה, טכנולוגיית פיתוח, סייבר, ענן ועוד.  הסטרטאפים שנבחרו למחזור הנוכחי גייסו בממוצע 5 מיליון דולר.  

עשרת הסטרטאפים הנבחרים למחזור השישי בישראל הם:

 redefine– עוזרת למפתחים ומפתחות להביא את הקוד שלהם ללקוחות בצורה חכמה, מהירה ויעילה יותר באמצעות הדור הבא של תהליכי פיתוח בכלל ומערכות CI בפרט.

Verobotics– מפתחת פלטפורמה רובוטית אוטונומית לעבודות תחזוקה למעטפת של בניינים. הפלטפורמה, במשקל 9 ק"ג בלבד משלבת יכולת ראיית מחשוב מתקדמת, בינה מלאכותית ומכניקה ייחודית. הפתרון של החברה הוא אוניברסלי ואוטונומי מה שמאפשר התייעלות תפעולית, כלכלית, בטיחותית ואסתטית.

Xyte– מפתחת פלטפורמת ענן אינטגרטיבית, המאפשרת ליצרני חומרה לחבר את מוצריהם לענן בקלות ובמהירות ולהציג מודלים עסקיים חדשים מבוססי Subscription ו-Hardware-as-a-Service.

Senser– פלטפורמה לניטור ואופטימיזציה של חווית השירות ביישומים מבוזרים.

Predicta med מציעה פלטפורמה תומכת החלטה מבוססת AI, המסייעת באבחון מוקדם של מחלות אוטואימוניות.

Kahoona– כחלק מקידום המשימה של אחריות דיגיטלית כלפי המשתמשים, החברה מפתחת טכנולוגיה חדשנית לניתוח וחיזוי משתמשים תוך שמירה מלאה על פרטיותם באתרי תוכן ו-e-commerce.

Volumez– תשתית מידע כוללת עבור ארגונים מודרניים.

PxE– מאפשרים למכונות להבין את העולם.

Dual Bird פתרון חומרה / תוכנה עבור האצת דאטה אנליטיקס המבוסס על ארכיטקטורה ייחודית ושבב שתוכנן מאפס עבור מטרה זו.

Oligo Security – נמצא בימים אלה ב-stealth

רני נחמיאס, מנהל Intel Ignite ישראל ציין: "זוהי תקופה מאוד מרגשת עבורנו מאחר שבשנה האחרונה רשמנו הצלחות רבות בחיבור של החברות עם אינטל ואף זכינו בתואר 'תוכנית ההאצה לשנת 2021', מה שמהווה הוכחת אמון גדולה בתוכנית. למחזור השישי של התוכנית בישראל הגישו מועמדות כמות מרשימה של סטרטאפים, במגוון רחב של תחומים. עד היום הגיעו החברות שהשתתפו בתוכנית שלנו להישגים מרשימים, עם סך גיוסים המגיעים קרוב ל-700 מיליון דולר, לצד רכישת חברת גרנולייט, בוגרת המחזור הראשון של התוכנית, על ידי אינטל. אין ספק שזוהי הוכחת אמון גדולה בחברה שבין השאר צמחה בשורות החברה. אני סקרן לראות כיצד קבוצת הסטרטאפים החדשה של המחזור הנוכחי תצמח לאורך התוכנית ולאחריה, ולקשרים שייווצרו בין המייסדים, המנטורים והמומחים מצד אינטל במהלך הדרך".

Intel Ignite היא תוכנית גלובלית בת 12 שבועות אליה נבחרים 10 סטרטאפים בישראל ו – 10 באירופה בשלבים המוקדמים שלהם. הסטרטאפים מקבלים מעטפת מקיפה מאינטל וממומחים מובילים בתעשייה וגישה למובילים טכנולוגיים ועסקיים באקו-סיסטם הגלובלי, כמו גם נתיב מועדף אל המשקיעים הטובים ביותר, ואת הידע והמשאבים של אחת מתוכניות הסטרטאפים המאתגרות והתחרותיות ביותר בעולם. בתוכנית הצמיחה לסטרטאפים של אינטל איגנייט השתתפו עד כה כ-48 חברות סטארט-אפ בישראל, ו-20 חברות סטרטאפ באירופה. למידע נוסף, בקרו באתר:  www.intelignite.com.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?