10 סטרטאפים נבחרו לתוכנית Intel Ignite

צוות Intal Ignite תל אביב צילום דנה קיסר
צוות Intal Ignite תל אביב צילום דנה קיסר

Intel Ignite, תוכנית הצמיחה לסטרטאפים של אינטל, הכריזה על 10 הסטרטאפים שנבחרו עבור המחזור ה-5 של המרכז בתל אביב. התוכנית תחל ב7 בנובמבר. מתוך 220 חברות שנרשמו, 10 הגיעו לשלב הסופי וישתתפו בסבב החמישי של התוכנית. קבוצה זו ממוקדת בעיקר בחדשנות טכנולוגית מעמיקה שמשפיעה על התעשיות ועל חיי היום יום בו זמנית.

אינטל תצמיד לכל סטרטאפ מנטור מנוסה, והחברה תקבל תוכנית אישית שתותאם בדיוק לצרכים העסקיים המסוימים שלה. התוכנית כוללת מפגשים עם מומחים בתחום היציאה לשוק ומכירות, כיצד להתמודד עם בנייה וצמיחה של עסק, שיפור היחסים בין המייסדים, היבטים שקשורים לבריאות הנפשית, ועוד.

הסטרטאפים הנבחרים מגיעים ממגוון תעשיות טכנולוגיות, כולל FinOps, DevOps, Edge AI, רפואה ואבטחה דיגיטלית, ונכון להיום כל אחת מהן גייסה בממוצע 5 מיליון דולר ויותר.

CADY Solutions משתמשת בטכנולוגיית בינה מלאכותית כד לבצע בדיקה ואימות אוטומטיים של סכמות חשמליות.

ClairLabs מחוללת מהפכה בניטור חולים מרחוק עם טכנולוגיית אוקסימטר ללא מגע חדשנית.

DeepAI מציעה טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת לימוד מעמיק במזעור העלות והכוח של מערכות נוכחיות מבוססות שבבים גרפיים, לטובת בינה מלאכותית בקצה שהינה מהירה, מאובטחת וברת התאמה לגודל.

Echo 3D פלטפורמת ענן עבור יישומי, משחקי ותכני תלת ממד/מציאות רבודה/מציאות וירטואלית.

Exodigo מבצעת מיפוי תת קרקעי לא פולשני.

Finout הפלטפורמה הראשונה לצפייה בעלויות הענן בשירות עצמי, והיא משלבת מדדים עסקיים עם עלות, ומחלקת אותה לפי לקוחות, תכונות ומדדי יחידה לקבלת החלטות עסקיות באופן בריא יותר.

Heliosphere פלטפורמת מוכנות לייצור עבור אפליקציות ענן טבעיות ואפליקציות מבוזרות.

HyperSpace מציעה אלגוריתמי לימוד מכונה עתירי ביצועים המעצימים תחזיות בזמן אמת.

Illumex מציעה קטלוג נתונים פעיל שעוזר לחברות להשתמש בנכסי הדאטה שלהן באופן חכם ומהיר יותר.

Oxeye מבצעת בדיקות אבטחה עבור אפליקציות ענן טבעיות.

"אנו נרגשים לקבל בברכה קבוצה מצטיינת של יזמים וסטרטאפים לקבוצה החמישית שלנו", ציין רני נחמיאס, מנהל Intel Ignite. "קבוצה זו מתמקדת בעיקרה ב- deep technologies. בנוסף התוכנית תכלול גם מסלול CTO בלעדי אותו אנו מציגים לראשונה. המסלול יתמקד בנקודות הכאב והאתגרים המסוימים עמם CTO מתמודד, וכיצד להתגבר עליהם. אנו מצפים לראות כיצד קבוצת סטרטאפים זו תצמח לאורך התוכנית, כמו גם לגילוי רעיונות חדשים וחיזוק הקשרים העסקיים שיתפתחו בין המייסדים".

"Intel Ignite היא תוכנית מאומצת מאוד לסטרטאפים, ואני שמחה מאוד על ההזדמנות לקחת בה חלק", ציינה אינה טוקארב סלע, ​​מייסדת Illumex. "שוחחתי עם כמה מהבוגרים של התוכנית, ומה שבלט הוא שכולם הרגישו שלא היה רגע מבוזבז אחד, ואין ספק שזה מאוד חשוב,  שכן הזמן הוא הנכס היקר ביותר שלנו. רשימת המנטורים שמלווה את התוכנית יוצאת מן הכלל וסדר היום של התוכנית מכסה את כל ההיבטים של ניהול העסקים  והפיתוח. אני, באופן אישי, מצפה להרוויח הכי הרבה ממסלולי הסיפור, המכירות והשיווק. בנוסף, גם לבניית קשרים בתוך אינטל יהיה ערך רב".

Intel Ignite היא תוכנית בת 12 שבועות אליה נבחרו 10 סטרטאפים מגוונים וייחודים בשלבים המוקדמים שלהם שיזכו לליווי מקיף מאינטל ומומחים מובילים. החברות יקבלו גישה למובילים טכנולוגיים ועסקיים באקו-סיסטם הישראלי, נתיב מועדף אל המשקיעים הטובים ביותר, וכן את הידע והמשאבים של אחת מתוכניות הסטרטאפים המאתגרות והתחרותיות ביותר בעולם. למידע נוסף, בקרו בכתובת http://www.intel.com/ignite

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?