האירוע הלימודי המרכזי של קהילת מקצועני SAP בישראל

סתווית נבון. צילום מתן תמרקין
סתווית נבון. צילום מתן תמרקין

מכללת ג'ון ברייס, זרוע ההדרכה של מטריקס, מקיימת בשיתוף SAP ישראל את האירוע הלימודי המרכזי של קהילת מקצועני SAP בישראל – SAPGeekWeek.  הכנס מתקיים זו השנה השנייה, ויתמקד בתוכן לימודי ובשיתוף ידע במסגרת של למעלה  מ-30 סמינרים מקצועיים תחת שמונה מסלולי לימוד, במטרה לתת מענה לסוגיות מקצועיות ולשיפור הידע והעבודה עם פתרונות SAP. הכנס יתקיים אונליין בין התאריכים 1-3 בפברואר 2022.

הכנס מספק מענה לצורך של חברי קהילת מקצועני SAP לשיתוף מידע ותובנות, אשר יסייע  להם לעשות שימוש מושכל במערכות ולמקסם את ביצועיהם ואת התוצאות העסקיות בטווח זמן מיידי. תכני הכנס מותאמים לדרישות ולצרכים בתעשייה כולל תהליכי המיגרציה והחדשנות ובמסגרתו יוכלו המשתתפים לקבל מענה מקצועי, וללמוד מניסיונם של המומחים, כל אחד בתחומו. כל זאת במטרה להעשיר את הדיון והקהילה המקצועית בתחום, תוך שיפור הידע ומקסום ביצועים. הכנס מיועד לכלל  קהילת מקצועני SAP בישראל כולל  מנהלים, מיישמים, מפתחים, אנשי Basis  ו- Cyber security  ועוד, וצפויים להשתתף בו מאות אנשי מקצוע.

זיו מנדל צילום: סאם יעקובסון
זיו מנדל צילום: סאם יעקובסון

הכנס כולל למעלה מ- 30 סמינרים מקצועיים בני יום שלם, המאוגדים תחת שמונה מסלולי לימוד בנושאים: Development Tools, Applications, S/4 HANA Movement, Cyber Security,  Business Analytics, SMB, Management ומסלול ייעודי הכולל סדנאות מעשיות. הסמינרים יועברו על ידי מיטב המומחים מטעם החברות המובילות בארץ ויעסקו בסוגיות הקשורות בידע מקצועי, שיפור ביצועים, פתרונות ומתן מענה מקצועי לסוגיות איתם מתמודדים ארגונים על בסיס יומי. הכנס יכלול גם סדנאות תרגול מעשיות המאפשרות לרכוש ניסיון פרקטי וליישם את הטכנולוגיה.

זיו מנדל, מנכ"ל ג'ון ברייס הדרכה: "אנחנו קשובים לצרכי השוק ושמחים לבסס קהילת ידע מקצועית עבור מקצועני SAP בישראל, המאפשרת להעשיר את הידע והיכולות במערכת ולהעניק ערך מוסף לארגונים העושים בה שימוש תוך שיפור תוצאות וביצועים. קיום הכנס זו השנה השנייה ברציפות מוכיח עד כמה מקצועני  SAP בישראל צמאים לשיתוף תובנות והרחבת הידע, ואנחנו שמחים להשתמש בניסיון ההדרכה והידע המקצועי של המכללה לטובת שדרוג היכולות והרחבת ארגז הכלים שלהם".

סתוית נבון, מנכ"לית SAP ישראל: "פעילות SAP בישראל צוברת תאוצה ומתרחבת משנה לשנה ואיתה גדלה גם קהילת הלקוחות והשותפים של SAP. חשוב לנו להעביר ידע לקהילת SAP והמצטרפים החדשים, להעצים אותם בחדשנות ולהגדיל את מאגר הטאלנט בישראל. אנו רואים כערך מרכזי גם את ההקשבה ללקוחותינו, הלקוחות שיתפו בצורך ואנחנו הקשבנו ומבצעים – מקצועני SAP מחפשים ידע מעמיק וחדשנות. SAPGeekWeek הוא הזדמנות מעולה לממש את הצורך הזה, וזוהי רק ההתחלה".

למידע נוסף והרשמה

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?