נפתחה ההרשמה לשנה השנייה של ה-Israeli Insurtech Accelerator

קובי בנדלק מנכל אקסלרטור האינשורטק צילום שמוליק פאוסט
קובי בנדלק מנכל אקסלרטור האינשורטק צילום שמוליק פאוסט

לאחר שנה ראשונה מוצלחת ו-2 מחזורים שכבר סיימו, נפתחה ההרשמה לשנה השנייה של ה-Israeli Insurtech Accelerator, המספק לסטארטאפים ישראלים בתחום האינשורטק את הבמה והכלים כדי לעשות את הצעד לעבר חברה מובילה בתעשייה.

Dell Technologies ממשיכה כחברה בצוות השיפוט לבחירת הסטרטאפים, תעניק ייעוץ ומנטורינג ליזמים ותסייע לחברות בחשיפה ללקוחות פוטנציאליים ברחבי העולם.

בשנה הראשונה נבחרו לשני המחזורים הראשונים של Israeli Insurtech Accelerator עשרה סטארטאפים (מתוך 60 מועמדים), שגייסו יותר מ-40 מיליון דולר וחתמו על יותר מ-10 חוזים עסקיים, ביניהם: Five Sigma, Ravin.AI, Insurights, CI, Serenus.AI, GamaSec, Emnotion, Covary, Urbanico ו-Psyber.

קובי בנדלק, מנכ"ל האקסלרטור מציין כי "Dell Technologies מביאה עימה פריסה בכ-180 מדינות בעולם המאפשרת לסטארטאפים וטכנולוגיות ישראליות בתחום האינשורטק להיחשף בפני חברות ביטוח בעולם בהן  Dell Technologiesכבר מעורבת בפרויקטים שונים".

ההרשמה לתוכנית השלישית מתאימה לסטארטאפים בכל שלב. הסטרטאפים שיתקבלו לאקסלרטור יקבלו מימון של 300 אלף דולר, כמו גם חשיפה לחברות הביטוח המובילות בעולם, ברוקרים אמריקאים, רשת משקיעים, בכירים בתעשייה, מנטורים ועוד.

משה שובה, מנהל בכיר בקבוצת הפריסייל של Dell Technologies: "אנו שמחים לקחת חלק משמעותי בקידום והנחיית יזמים צעירים גם בתחום ביטוח. Dell Technologies עובדת עם 498 מחברות הפורצ'ן 500 וכן עם חברות הביטוח הגדולות בארץ ובעולם – רובן ככולן עוברות בימים אלו טרנספורמציה דיגיטלית. זוהי הזדמנות ליזמים וסטארטאפים לקחת חלק ולהוביל את השינוי".

לפרטים נוספים על האקסלרטור ניתן ללחוץ כאן.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?