איתי נבנצאל מונה לסמנכ״ל הכספים של חברת Logz.io

איתי נבנצאל CFO Logz צילום גדי סיארה
איתי נבנצאל CFO Logz צילום גדי סיארה

Logz.io שפיתחה פלטפורמת ניתוח נתונים למתכנתים המבוססת על קוד פתוח ELK ו- Grafana, מודיעה על מינויו של איתי נבנצאל לתפקיד סמנכ״ל הכספים (Chief Financial Officer) בחברה.

איתי נבנצאל מביא איתו ניסיון של מעל לשני עשורים בעולמות הפיננסיים והייעוץ הכלכלי בחברות הייטק גלובליות ולקח חלק בצמיחתן. במהלך הקריירה שלו, עסקי בהליכי רכישות ומיזוגים של חברות, גיוסי הון והכנות להגשת תשקיפים. בשנתיים האחרונות כיהן כסמנכ״ל הכספים בחברת אוטנטיקס בה ניהל תהליכים אסטרטגיים ארוכי טווח. לפני כן, כיהן כסמנכ״ל הכספים בחברת הייסולייט של Team8, חברת MyCheck עד למכירתה וכן כסמנכ״ל הכספים בחברות הייטק נוספות.

איתי בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מטעם האוניברסיטה העברית ובוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מטעם המכללה למנהל. בנוסף, למד לימודי תעודה לבעלי תואר לראיית חשבון מטעם אוניברסיטת בר אילן.

״בחרתי להגיע לLogz.io  בין היתר בגלל פוטנציאל הצמיחה המשמעותי של החברה ואני מאמין שהדרישה לפתרונות החברה היא אמיתית ומתמשכת. העובדה שחברת Logz.io מבוססת על Open-source מאפשר למהנדסים להתמודד עם האתגר של ניהול הנתונים בפיתוח ביעילות ובכל קנה מידה״ אומר איתי נבנצאל. ״אני מקווה להיות חלק מצמיחתה ומהצלחתה של החברה ״.

תומר לוי, מנכ״ל Logz.io: ״אנחנו שמחים לצרף לשדרה הניהולית שלנו את איתי, שמביא איתו ניסיון וידע רב בתחום הפיננסי. אני בטוח שאיתי ימשיך לסייע לנו למנף את הפעילות של Logz.io ושיחד נמשיך לאפשר למהנדסים לפנות את זמנם ואת האנרגיה שלהם לפיתוח וקידום המערכת לטובת החברה בה עובדים״.

Logz.io היא חברת סטארט-אפ ישראלית שהוקמה על ידי אתומר לוי ואסף יגאל. בחברה עובדים כ-250 עובדים במטה בתל אביב, בבוסטון ובלונדון. Logz.io מפתחת פיתרון ניטור המאפשר לחברות המובילות בעולם להבין כיצד מערכות הענן שלהם מתפקדות ומסייעת להם לפתור בעיות במהירות מירבית כך שהמשתמשים לא יפגעו. לחברה כיום יותר מ-1300 לקוחות בכ-100 מדינות, בהם ארגונים מובילים כגון: Unity, Siemens ו-Ebay.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?