ג'ון ברייס פתרונות למידה תפעיל את המכללה של מכון התקנים

שרון שגיא צילום לילך ברעם
שרון שגיא צילום לילך ברעם

ג'ון ברייס פתרונות למידה מבית מטריקס זכתה במכרז להפעלת המכללה לתקופה של עד שבע שנים. במסגרת הפעילות, יהפוך מרכז ההדרכה של מכון התקנים למכללה לאומית אשר תכשיר עשרות אלפי בוגרים בתחומי הניהול, האיכות והתקינה ובמקביל תתמקד בחדשנות פדגוגית ובקידום קהילות מקצועיות של מרצים, סטודנטים ובוגרים.

המכללה הלאומית לניהול איכות ותקינה תפתח תכני הכשרה ייחודיים וחדשניים תוך שילוב של כלים וטכניקות מתקדמות ללמידה, מקרי בוחן והתנסות מעשית. המרצים במכללה הם מומחים מנוסים ובעלי שם והקורסים עוסקים בעשרה תחומי ליבה עיקריים: ניהול, איכות, אנרגיה וסביבה, בניין ותשתיות, בטיחות, בטיחות אש, מזון, סייבר ואבטחת מידע, עריכת מבדקים ותעופה.

קהלי היעד של המכללה כוללים עובדים בחברות וארגונים אשר מעוניינים להרחיב את הידע המקצועי בתחומים בהם הם עוסקים ולהעמיק את ההיכרות עם התקנים השונים ונהלי העבודה הנגזרים מהם, עצמאים ממגזרים שונים ואנשים המעוניינים לעבור תהליכי הסבה ולרכוש מקצועות הנדרשים בשוק העבודה.

מכון התקנים אמון על קביעת תקנים המבטיחים את תקינותם ובטיחותם של מוצרים, בדיקות מעבדה,  שירותים ותהליכים הנוגעים לכל תחומי החיים בישראל. המכון חבר פעיל בארגוני התקינה וההתעדה המובילים בעולם. המכללה תאפשר להנגיש ידע מקצועי וקורסים איכותיים ובכך להגדיל את מספר הארגונים הפועלים לפי תקנים מקצועיים ולשפר את איכות החיים של האוכלוסייה.

ד"ר שרון שגיא מונתה לתפקיד מנהלת המכללה מטעם ג'ון ברייס פתרונות למידה. לד"ר שגיא תואר ראשון ושני בחינוך בהצטיינות ותואר שלישי במדידה והערכה. בתפקידה האחרון ניהלה את תוכניות המנהלים לתואר במנהל עסקים במרכז האקדמי רופין.

גלעד גולוב צילום דרור כץ

ד"ר גלעד גולוב, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "שיתוף הפעולה עם ג'ון ברייס פתרונות למידה מהווה מכפיל כוח, ואנחנו מאמינים שהשילוב של הידע והניסיון של שני הגופים יקדם את המכללה ויצעיד אותה הלאה לעבודה עם קהלים חדשים, יישום שיטות לימוד מתקדמות והטמעת תהליכים אקדמיים ופדגוגיים חדשניים".

פזית שאול, מנהלת ג'ון ברייס פתרונות למידה: "אנחנו מברכים על ההזדמנות לרתום את הידע המקצועי ואת הניסיון רחב השנים של ג'ון ברייס לטובת הפעלת המכללה הלאומית לניהול, איכות ותקינה. אין לי ספק שהעבודה המשותפת תייצר קרקע פורייה להכשרה איכותית של אנשי מקצוע בתחומי העיסוק של המכללה הלאומית".

ג'ון ברייס פתרונות למידה, חטיבת ההדרכה של מטריקס, מהווה בית אחד לכל פתרונות הלמידה, ומציעה ללקוחותיה פתרונות למידה חדשניים ומגוונים באמצעות שלושה תחומי פעילות מרכזיים:

BPO (שירותים מנוהלים) – תחום המתמחה בהקמה, ניהול ותפעול גופי הדרכה האמונים על ביצוע הכשרות והסמכות מקצועיות, ובהקמה וניהול של מוקדי תמיכה אפליקטיביים.

הדרכה והטמעת מערכות מידע – תחום העוסק בפיתוח הדרכה, הדרכה, הטמעה ומתן שירותי תמיכה למשתמשי הארגון במסגרת קליטה ושדרוג של מערכות מידע דוגמת ERP,CRM  ומערכות ליבה ייעודיות תוך שילוב פתרונות הדרכתיים טכנולוגים מגוונים (דוגמת DAP ודומיהם)

למידה ארגונית – תחום המציע ייעוץ והדרכה ברמת מאקרו המתמקדים בגיבוש תפיסת למידה ארגונית וליווי בהטמעת מערכות למידה, ושירותי פיתוח הדרכה ברמת מיקרו הכוללים קורסים פרונטאליים ומקוונים, תכניות הכשרה והפקת תוצרי למידה קלאסיים וטכנולוגיים.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?