ג'וניפר נטוורקס נבחרה למובילה בשירותי מיקום פנים ברביע הקסם של גרטנר לשנת 2022

ai צילום pixabay
ai צילום pixabay

ג'וניפר נטוורקס, מובילה ברשתות מאובטחות, מבוססות בינה מלאכותית, זכתה להכרה כמובילה בתחום שירותי מיקום פנים, ברביע הקסם של חברת המחקר גרטנר לשנת 2022. לאחר שהוכרה כ"בעלת חזון" בשלוש השנים האחרונות, כעת היא המובילה בנוסח האחרון של הדו"ח וקיבלה את הדירוג הגבוה ביותר בקטגוריית "שלמות החזון הארגוני". ג'וניפר הוכרזה גם כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 עבור תשתית LAN ו-WLAN ארגונית, עם הציונים הגבוהים ביותר הן עבור "יכולת ביצוע" והן עבור "שלמות החזון". ג'וניפר היא הספקית היחידה שזכתה להכרה כמובילה בשני הדוחות הללו של גרטנר.

לפי גרטנר, "פתרונות מיקום פנים משתמשים באלגוריתמים, טכניקות, תדרים וארכיטקטורות שונות כדי להשיג את פונקציונליות הליבה של המיקום הפנימי , הדבר מספק את המיקום של אובייקט סטטי או אדם נייד בטווח של מטר בודד".

ג'וניפר מספקת פתרון מיקום פנים שהינו סטנדרטי לחלוטין ,המסופק באמצעות מגוון שירותי ענן המותאמים למקרי שימוש ספציפיים של משתמשים (למשל, ניווט תוך-מבני והודעות-פוש), מיקום נכסים, ניתוח התנהגות קונים ואיתור עובדים. נקודות הגישה של ג'וניפר משלבות באופן ייחודי Wi-Fi, IoT ומערך אנטנות BLE וירטואלי (vBLE) בעל פטנט של 16 אלמנטים בתוך מכשיר אחד כדי למקסם את הפונקציונליות תוך מזעור הצורך ברשתות כפולות יקרות ובשימוש בסוללות. המערכות של ג'וניפר מסוגלות גם לשתף פעולה עם מערכות אקולוגיות אחרות באמצעות ממשקי API פתוחים למינוף טכנולוגיות אחרות כמו UWB ו-Lidar לשימושי מיקום נוספים.

"אנו נרגשים לראות את פתרון Juniper Mist זוכה להצטיינות גם בתחום הרשתות הקוויות/אלחוטיות וגם במרחב המיקום הפנימי" , אמר בוב פריידי, סמנכ"ל ו-CTO, פתרונות AI לארגונים בג'וניפר נטוורקס. יותר ויותר ארגונים מחפשים לשלב איתור משתמשים, ניהול מתקנים, שירותי קרבה  ושירותים מבוססי מיקום אחרים עם תשתית ה-WLAN שלהם. ג'וניפר ממשיכה לתת למשתמשיה פתרון ייחודי שאין למתחרים; משולב במלואו, שדואג לחווית משתמש מובילה , סטנדרטי, עם קנה מידה מוכח, ביצועים ראשונים מסוגם וקלות תפעול".

ג'וניפר הכריזה לאחרונה על צמיחה עצומה עבור פתרונות ארגוניים מבוססי בינה מלאכותית, הכוללת גישה קווית/אלחוטית, שירותי מיקום פנימיים ו-SD-WAN המונעים על ידי Mist AI. למעשה, הרווחים השנתיים של "Mist-ified" ג'וניפר הוכפלו בשנת 2021, עם שיא מכירות Wi-Fi ומתגי גישה. לקוחות רבים כבר מקבלים את היתרונות של Juniper Mist הן עבור שירותי מיקום פנים והן עבור גישה אלחוטית. בין לקוחותיה נמנים: רשתות קמעונאיות הנכללות ברשימת Fortune 100, שמשתמשיהן נהנים מהנחיות ניווט מפורטות, רשת מלונות עולמית הממנפת שירותי מיקום לחויית שירות, ניווט וניהול מבקרים; חברת טכנולוגיה בינלאומית הפורסת הודעות-פוש מבוססות מיקום מהמטה הגלובלי החדש שלה ומספר מתקני בריאות המייעלים את חוויית המטופלים עם ניווט, מיקום נכסים ובקרת IoT.

דו"ח זה הינו האחרון מבין הדווחים האחרונים של גרטנר המכירים בפורטפוליו הארגוני של ג'וניפר. בנוסף לכך שג'וניפר נבחרה למובילה בדו"ח רביע הקסם של גרטנר לשנת 2021, עבור תשתית LAN קווית ואלחוטית ארגונית ובדו"ח של 2022 לשירותי מיקום פנימיים, החברה הוכרה גם כספקית היחידה ברביע של החברות בעלות החזון לשנת 2021 עבור WAN Edge Infrastructure וזכתה בתואר Challenger"" בדו"ח רביע הקסם של גרטנר לשנת 2021 עבור חומות אש ברשת.

ג'וניפר נטוורקס (Juniper Networks) הופכת את פעולת תפעול הרשתות לפשוטה הרבה יותר ומובילה חווית משתמש ללקוחות קצה. פתרונות החברה מספקים תובנות מובילות בתחומי התעשייה, האוטומציה, אבטחת המידע ובינה מלאכותית (AI) ומובילות להצלחה עסקית אמיתית. אנו מאמינים ששיפור יכולות התקשורת יוביל לקירוב בין חברות אנושיות, ויעזור לנו להתמודד עם האתגרים הגדולים ביותר, תוך קידום ערכים כמו קיימות שוויון ורווחה. מידע נוסף אודותינו ניתן למצוא באתר האינטרנט (www.juniper.net)

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?