חברת קינדריל הציגה בכנס השנתי של AWS את חידושי הענן שלה

כנס AWS קינדריל צילום יחסי ציבור
כנס AWS קינדריל צילום יחסי ציבור

חברת קינדריל ( Kyndryl ) השתתפה בכנס של AWS Summit TLV שנערך בגני התערוכה והציגה את ששת הממדים שבהם היא מתמחה: אבטחת מידע וסייבר, שירותי ענן מתקדמים עם התמחות ב AWS, פיתוח Cloud-Native, ביג דטה, ובינה מלאכותית. הצוות המקצועי של קינדריל שיתף את הלקוחות בחדשות טכנולוגיות, ובפרויקטים חוצי ארגונים.

בכנס נכחו מעל עשרת אלפים משתתפים שכללו לקוחות ושותפים והוא כלל מספר מסלולים טכנולוגיים מבינה מלאכותית עד לניהול שירותי הענן המלווה בסדנאות מעשיות במגוון תחומים.

קינדריל הינה ספקית שירותי תשתית ה-IT הגדולה בעולם, והיקף פעילותה וגודלה יהיה כפול מהבאה אחריה בדירוג. לחברה כיום מעל 4,600 לקוחות ארגוניים, לרבות כאלה המפעילים את סביבות המחשוב המורכבות והגדולות בעולם. לקינדריל העולמית תהיה נוכחות של כ 90 אלף עובדים ב-115 מדינות. מומחי החטיבה בארץ ובעולם מתמחים ביישום פרויקטים מורכבים של תשתיות מחשוב, מעבר לענן, אחסון נתונים, תקשורת, אבטחת מידע, סייבר, בינה מלאכותית ומחשוב קצה.

דרור פרל, מנהל קינדריל בישראל: "כחברה המתמקדת ב 6 תחומים ביניהם שירותי ענן, השותפות עם AWS  משמעותית מאד לקינדריל ועונה על הצרכים של לקוחותינו.  שיתוף פעולה זה מאפשר לנו להעניק לקהילה העסקית פתרונות ענן מתקדמים בסטנדרטים שהם דורשים".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?