קינדריל הוסמכה כאינטגרטור זהב גלובלי של סיסקו

דרור פרל מנכל חברת קינדריל ישראל צילום נימרוד קפילוטו
דרור פרל מנכל חברת קינדריל ישראל צילום נימרוד קפילוטו

קינדריל (NYSE: KD), ספקית שירותי תשתיות ה-IT , הוסמכה אינטגרטור זהב גלובלי של סיסקו (Cisco Global Gold Integrator). מדובר בהסמכה ברמה הגבוהה ביותר כיום מטעם חברת סיסקו.

סטטוס זה מאפשר לקינדריל לקבל הטבות ותמריצים ברמת שותף-זהב, ומבטיח ללקוחות כי המשאבים, המומחים והמנחים המיומנים של קינדריל יהיו זמינים עבורם באזורים הגיאוגרפיים הנתמכים על ידי סיסקו. סטטוס שותף הזהב הגלובלי מהווה גם הכרה ביכולת של קינדריל למכור, לספק ולתמוך בפתרונות סיסקו ברחבי העולם, ולהציג את פתרונות סיסקו ללקוחות במרכזי ההתנסות העולמיים של סיסקו.

כדי להפוך לשותף זהב גלובלי של  סיסקו המהנדסים, האדריכלים וצוותי המכירות של קינדריל הפגינו ידע ומומחיות משמעותיים במגוון רחב של טכנולוגיות, מוצרי תוכנה ושירותים של סיסקו. כדי להגיע לרמה זו, קינדריל אף הוכיחה את יכולתה לעמוד במדדי ביצוע מרכזיים  (KPI) ובמדדים הנוגעים לעמידה ברף הביצועים של סיסקו, יחד עם יכולות גלובליות, אזוריות ומקומיות, מרכזי תמיכה ופתרונות, פתרונות  IT היברידיים, ושביעות רצון לקוחות.

קינדריל וסיסקו הכריזו לאחרונה על שותפות שתסייע ללקוחות לתכנן, לבנות, לנהל ולחדש מערכות קריטיות. החברות מפתחות שירותי ענן פרטיים, מחשוב רשת וקצה, פתרונות רישות מוגדרי-תוכנה (SDN) ופתרונות רשתות מרחביות (WAN), המאפשרים מודרניזציה דיגיטלית והאצת מעבר לענן באמצעות פתרונות מקומיים או פתרונות קצה מבודלים, ושירותי ענן מקצה לקצה המנוהלים באופן מלא.

"סיסקו הסמיכה חמש חברות בלבד ברחבי העולם כאינטגרטור זהב גלובלי ואנו רואים זאת כהישג להיות ביניהן. הסמכה זו מגיעה בזמן הנכון עבור הלקוחות שלנו בישראל", אומר דרור פרל, מנכ"ל קינדריל ישראל. "אנחנו עובדים עם סיסקו במשך שנים בסיוע ללקוחות הגדולים שלנו בכל התעשיות. סטטוס אינטגרטור הזהב הגלובלי בשילוב עם ההסמכות המקומיות של סיסקו וההתמחויות המתקדמות שלנו על פני חווית לקוח, רשת ארגונית, שיתוף פעולה ואבטחה, שהוכפלו תוך זמן קצר מאוד, מעניק ללקוחותינו בישראל גישה ייחודית למאגר עשיר של כישרונות, מומחיות ויכולות. על ידי היכולת לפתח רשתות מנוהלות חדשות, ענן, אבטחה ושירותי קצה, קינדריל וסיסקו מציבות את הלקוחות בישראל בעמדת מובילה במרוץ העולמי לטרנספורמציה דיגיטלית ותחרותיות."

https://www.kyndryl.com/us/en/about-us/alliances/cisco

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?