קינדריל מרחיבה את שירותי האינטגרציה לקידום טרנספורמציה דיגיטלית

דרור פרל מנכל חברת קינדריל ישראל צילום נימרוד קפילוטו
דרור פרל מנכל חברת קינדריל ישראל צילום נימרוד קפילוטו

קינדריל , ספקית שירותי תשתיות ה-IT הגדולה בעולם, הכריזה על שירות Kyndryl Consult, המשלב בין מומחיות הייעוץ ארוכת השנים של קינדריל עם פתרונות אינטגרציה טכנולוגיים מובילים בתעשייה. זאת, על מנת לסייע ללקוחות חדשים וקיימים לנווט בבטחה בסביבות טכנולוגיות מורכבות, ולשפר את התוצרים העסקיים שלהם. Kyndryl Consult, המסתמכת על צוות עולמי של יועצים, ארכיטקטים, מומחים ומקצועני תוכנה, תסייע ללקוחות חדשים וקיימים לנווט בסביבות טכנולוגיות מורכבות, ולשפר את התוצאות העסקיות.

השירותים רחבי ההיקף של Kyndryl Consult כוללים מומחיות חיונית בתהליכי IT, אסטרטגיה ותפעול; האצת ביצועי ענן בסביבה מקורית והיברידית; מודרניזציה של אפליקציות ומחשבי מיינפריים; ניתוח נתונים ובינה מלאכותית; יכולות מחשוב רשת וקצה; ופתרונות אבטחה מידע ויכולות התאוששות מהירה מאסון.

בעת שחברות ברחבי העולם חותרות לממש את הרווחים הצפויים מפרויקטי IT, רבות מהן מחפשות אחר דרכים חדשות לבסס מערך אמין וזריז מבוסס-טכנולוגיה, יחד עם עמידות ושיפור עסקי, שיאפשרו להן להישאר תחרותיות. Kyndryl Consult מספקת מענה לאתגר זה על ידי איחוד חזון היצירה המשותפת של Kyndryl Vital, עם פלטפורמת האינטגרציה הפתוחה Kyndryl Bridge לתובנות מידע בזמן אמת, המסייעת לפתור בעיות מורכבות. זאת, תוך עבודה כתף-אל-כתף עם לקוחות ושותפים על פרויקטים ברי השגה, המפיקים תוצאות ברות ביצוע.

Kyndryl Consult, Kyndryl Bridge ו- Kyndryl Vital, מייצגים יחדיו גישה אחודה, המאפשרת ללקוחות לקבוע יעדים לתוצאות הרצויות עבורם, לתכנן וליישם את הפתרונות ולהעריך תוצאות – כל זאת תוך פיתוח מתמשך של תשתיות ה-IT שלהם לעתיד.

Kyndryl Consult מציעה מומחיות טכנולוגית עמוקה המתבססת על עשרות שנים של שיתופי פעולה מוצלחים בתעשיות רבות, עם פלטפורמה טכנולוגית חזקה הנתמכת על ידי סביבה טכנולוגית רחבה של שותפים. פלטפורמה זו יכולה לסייע לארגונים לפתור בעיות, להתגבר על אתגרים ולקדם חדשנות מתמשכת, על מנת להשיג את יעדיהם העסקיים".

שירות Kyndryl Consult מנצל את עוצמת הסביבה הטכנולוגית הגלובלית של שותפיה של קינדריל ומסייע ללקוחות להגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר, וכן מספק את הפתרונות הטכנולוגיים והאסטרטגיה לתכנון, יישום והשגת יעדי הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם. Kyndryl Consult המתבסס על עשרות שנים של ניסיון יישומי קריטי, מתמקד ביצירת סביבת מודרניזציית IT מתמשכת.

לדברי דרור פרל, מנכ"ל קינדריל ישראל "לקוחות אנטרפרייז זקוקים לשותף אסטרטגי המספק ארסנל רחב של פתרונות ושירותים שמוכן ללוות אותם לאורך כל מסע הטרנספורמציה הדיגיטלית משלב התכנון אל שלב הביצוע ולקבל תבונות חדשות מהמידע שנמצא ברשותם כדי להאיץ את הפרודוקטיביות, למנוע תקלות, ואף לקבל החלטות.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?