נשיא קבוצת קינדריל אלי קינן מגיע לישראל לאחר שפוצלה מ IBM

אלי קינן ודרור פרל צילום יחסי ציבור
אלי קינן ודרור פרל צילום יחסי ציבור

נשיא קבוצת קינדריל אלי קינן, הבכיר הישראלי בחברה, הגיע השבוע לביקור בישראל במטרה להיפגש עם עובדי החברה ולקוחותיה בישראל. זהו ביקורו הראשון בארץ של אלי קינן לאחר פיצולה של החברה מ-IBM בחודש נובמבר האחרון.

Kyndryl (NYSE: KD) היא חברה ציבורית שנסחרת בבורסה בניו יורק והינה ספקית תשתיות ה-IT הגדולה בעולם עם מיקוד בשירותי ענן. בחברה כ-90,000 עובדים שמשרתים למעלה מ-4,000 לקוחות ביותר מ-60 מדינות ברחבי העולם, כולל 75 אחוז מחברות Fortune 100.

החברה מתמחה בתכנון, בנייה, ניהול ומודרניזציה של מערכות מידע מורכבות וקריטיות. מאז הספין-אוף הרחיבה החברה את פעילותה וחתמה על שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות ענק כגון מיקרוסופט, גוגל,  VMware, Lenovo , SAP ועוד וכן הרחיבה את מעגל לקוחותיה בישראל ובעולם.

במהלך ביקורו נפגש קינן עם עובדי החברה בישראל, במשרדים הנמצאים בפתח תקוה ואשר כוללים מרכז מו"פ הפועל לצד מרכזי המו"פ העולמיים של החברה. את הפעילות בישראל מנהל דרור פרל, בעבר מוותיקי IBM. בנוסף, נפגש קינן עם לקוחות ישראליים מתוך מטרה לחזק את הקשר ולהעביר את המסר כי ישראל הינה שוק אסטרטגי וחשוב עבור החברה הגלובלית.

לדברי אלי קינן, נשיא קבוצת קינדריל: "זה מרגיש נפלא להיות שוב בישראל ולהיפגש עם לקוחות ועמיתים לעבודה. לצוות המקומי של קינדריל מומחיות עשירה באספקת שירותים קריטיים לכמה מהמוסדות המובילים בישראל במגזר הציבורי והפרטי. היתרון התחרותי שלנו נובע מההון האנושי, הידע והקניין הרוחני שלנו. אני גאה בעבודת הצוות הישראלי, המפתח פתרונות שיסייעו ללקוחותינו לשפר את מערכות הליבה הארגוניות ולהניע את הגל הבא של חדשנות שירותים טכנולוגיים. אנחנו סומכים על המרכז שלנו בישראל שיניע ערך וצמיחה חדשים, הודות למאגר הכישרונות החזק וליכולות המחקר המתקדמים שלו".

לדברי דרור פרל, מנהל פעילות קינדריל ישראל: "קינדריל כבר תומכת הלכה למעשה בשוק הישראלי, בהנעת האג'נדה הטכנולוגית הלאומית שלה, על ידי כך שהיא מסייעת לממשלה ולעסקים לשפר יעילות, תוך מתן אפשרות לתוצאות עסקיות טובות יותר באמצעות חדשנות, טרנספורמציה וטכנולוגיות בינה מלאכותית. אנו עושים זאת על ידי היכולת להגדיל במהירות ולהתמקצע סביב תחומי הידע הבאים:  Cloud, Data and AI, Enterprise Operation, Digital Workplace , Resiliency & Security, Networking".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?