נשיא מסטרקארד אירופה לשעבר מונה לוועדה המייעצת של FinSec Innovation lab

חוויאר פרז צילום Corporate Headshot Miami
חוויאר פרז צילום Corporate Headshot Miami

חוויאר פרז, נשיא מסטרקארד אירופה לשעבר מונה לוועדה המייעצת של ה – FinSec Innovation lab שהוקמה על ידי על ידי מסטרקארד, ו-Enel X. במהלך 25 השנים האחרונות כיהן פרז בתפקידים שונים במאסטרקארד, מתוכן 15 שנים כנשיא מסטרקארד אירופה. פרז, בעל ניסיון רב באסטרטגיה גלובלית ובמיזוגים ורכישות, יתרום מניסיונו כיועץ במעבדת החדשנות.

בתחילת 2021 הקים פרז את קרן ההון סיכון "Global PayTech Ventures" המיועדת להשקעות בתחום טכנולוגיות תשלומים, אשר מחפשת להשקיע כיום גם בסטארטאפים ישראלים. קרן ההון סיכון הייחודית מתכוונת להשקיע בסטארט-אפים ישראלים בשלבי גיוס A ו-B עד כ- 10 מיליון דולר, על מנת לפתח טכנולוגיות פיננסיות חדשניות ולהחדיר פתרונות חדשניים לשווקים הגלובליים.

PayTech Ventures מתמקדת רק בהשקעות בתחום הפינטק; עד כה היא השקיעה בכ-8 חברות סטארט-אפ, כולל Splitit, שהוקמה על ידי הישראלי גיל דון, ואשר נסחרת בבורסה האוסטרלית. הקרן השקיעה גם בחברות מתחום הבנקאות הפתוחה, ניהול הוצאות אוטומטי וכו'.

סידני גוטסמן, מנכ"ל ה- Innovation Lab FinSec ציין כי "אנו נרגשים מכך שחוויאר פרז מונה לוועדה המייעצת של המעבדה; ניסיונו של חוויאר יהווה יתרון עצום לכל יזם ומנכ"ל של חברת סטארט-אפ בתחום הפינטק. הידע הרב של חוויאר, ההיכרות עם השווקים והטכנולוגיות, כמו גם הקשרים בתעשייה יסייעו ליזמים בקבלת החלטות, בדיוק הפתרונות שלהם ובהתאמתם לצרכי השוק המשתנים".

מעבדת החדשנות FinSec הוקמה על ידי מסטרקארד ו-Enel-X בבאר שבע לאחר זכייה במכרז של רשות החדשנות, מנהל הסייבר הלאומי ומשרד האוצר. המעבדה מסייעת לסטארט-אפים של סייבר ופינטק בשלבים מוקדמים בפיתוח ובדיקת המוצרים שלהם.

www.finseclab.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?