הלה טל מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש במטריקס

הלה טל צילום דרור אשכנזי
הלה טל צילום דרור אשכנזי

הלה טל מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש ולחברת הנהלה במטריקס. במסגרת תפקידה, תוביל טל את מערך משאבי האנוש של החברה, שמונה כ-11,500 עובדים בישראל, בארצות הברית ובאירופה. הלה תהיה אחראית להובלה אסטרטגית של המערך, כמו גם לכלל הפעילות של החברה בתחומי הגיוס, ההכשרה, הפיתוח הארגוני, השימור ורווחת עובדות ועובדי מטריקס.
טל, בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת ת"א, החלה את הקריירה שלה לפני 24 שנים כרכזת גיוס בג'ון ברייס, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס ומגופי ההכשרה הגדולים בישראל בתחומי ההייטק. מאז ועד היום, כיהנה בשורה של תפקידים בתחומים של גיוס וניהול משאבי אנוש. בין השאר, הייתה חלק מצוות ההקמה וההובלה של מיזם תלפיות, תכנית ייעודית לשילוב נשים חרדיות מצטיינות בהייטק, והקימה את מערך הגיוס ומשאבי האנוש בפעילות.

בתפקידה האחרון שימשה הלה טל סמנכ”לית משאבי אנוש בג'ון ברייס ובמטריקס R&D Services and Offshore – ובכלל זה הייתה אחראית גם על פעילות בתלפיות ובסניפי מטריקס במזרח אירופה. טל תחליף את סמנכ"לית משאבי האנוש היוצאת אבישג אלבז-הרוש, שמילאה את התפקיד בארבע השנים האחרונות.
מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס, אמר: "הלה היא אשת מקצוע יוצאת מן הכלל, שצמחה במטריקס, ומכירה היטב את ה-DNA של החברה, המתאפיין בגיוון חברתי. בעידן של שינוי תמידי במפת המקצועות הטכנולוגיים, שלupskilling (פיתוח הידע והיכולות כתוצאה מהתפתחות המקצוע) ו-reskilling (הסבה מקצועית), הרקע העשיר שיש להילה בעולמות ההכשרה הטכנולוגיים לא יסולא מפז. אין לי ספק שהיא תדע לפתח עוד ולהזניק קדימה את מערך משאבי האנוש של מטריקס, ותעשה את תפקידה בהצלחה רבה."
מטריקס (בורסה: מטרקס) המעסיקה כ-11,500 עובדים, הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי ובעלת פעילות ענפה בארה"ב ובאירופה. מטריקס מספקת סל כלים ב-360 מעלות ועוסקת בביצוע פרוייקטי ייעוץ אסטרטגיים ואינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות ויישומים ארגוניים, פתרונות ושירותי תשתית מקומיים ובענן, שירותי מיקור חוץ, אופשור ונירשור, הדרכה והטמעה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם ועוד.
מטריקס הינה מובילה עסקית – חברות המחקר IDC ,STKI וגרטנר מדרגות אותה במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל כבר למעלה מ-17 שנה. למידע נוסף: www.matrix-globalservices.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?