מירב גרוסמן מונתה למנכ"לית המכון ליצור מתקדם

מירב גרוסמן צילום נירי גטמון
מירב גרוסמן צילום נירי גטמון

מירב גרוסמן מונתה למנכ"לית המכון ליצור מתקדם במסגרת תפקידה מירב גרוסמן תנהל את פעילות המכון ליצור מתקדם ותפעל לשיפור הפריון של המפעלים בישראל בעזרת הטמעת טכנולוגיות מתקדמות. המכון ליצור מתקדם נוסד על ידי משרד הכלכלה ונמצא בבעלות משותפת של קבוצת Tefen ואורט בראודה. גרוסמן מביאה עימה קרוב ל 30 שנות ניסיון ניהולי בתעשייה. 

גרוסמן מילאה שורה של תפקידים בכירים ובהם מנכ"לית פניציה שילד, פרטנרית בכירה ב-Tefen , סמנכ"לית שרשרת אספקה בפניציה וב- q medical devices. בשנתיים האחרונות גרוסמן מלווה ארגונים בתהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ויישום תעשיה 4.0.

מירב גרוסמן בת 52, נשואה פלוס 3, מתגוררת בחיפה. מהנדסת מערכות מידע בוגרת הטכניון ובעלת MBA בהתמחות ניהול טכנולוגיות מידע מאוניברסיטת תל אביב.

מירב גרוסמן: "אני מתרגשת לקבל על עצמי את התפקיד החשוב הזה ולהצעיד את התעשייה הישראלית אל עבר החדשנות והקידמה ולסייע לאלפי מפעלים בישראל לפרוץ קדימה. מבחינתי זוהי שליחות גדולה ואין לי ספק שבעזרת אנשי המקצוע המעולים שמלווים את המכון נצליח לעמוד בכל היעדים שהצבנו לעצמנו ואף יותר".

מלי ביצור פרנס יו"ר המכון: "אנחנו מודים למנכ"ל היוצא בני אמויאל, מברכים את מירב גרוסמן על מינויה ובטוחים שהיא תתרום רבות לקידום פעילות מכון".

המכון ליצור מתקדם נוסד בשנת 2020 על ידי משרד הכלכלה ומטרתו לפעול להעלאת הפריון והתחרותיות של התעשייה היצרנית בישראל, באמצעות קידום והטמעה של שיטות יצור חדשניות ומתקדמות ושימוש בטכנולוגיות מובילות. שירותי המכון מיועדים לתעשיינים, לאנשי אקדמיה, לגופי ממשל, לסטודנטים ועוד, תוך שיתופי פעולה טכנולוגיים, אקדמיים, עסקיים ומעשיים. המכון מספק ליווי מתמשך ומותאם אישית של ייעוץ עד הטמעה, ומאפשר למפעלי תעשייה ליהנות מריכוז ידע ותהליכים לייצור מתקדם, עם הפנים קדימה לתעשייה ישראלית מתקדמת ופורצת דרך.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?