חברת האינשורטק הישראלית נובידאה ממנה את מירב לוין-גדות לסמנכ"לית משאבי אנוש חדשה

מרב לוין גדות צילום פרטי
מרב לוין גדות צילום פרטי

חברת נובידאה מודיעה על מינויה של מירב לוין-גדות לסמנכ"לית משאבי אנוש של החברה. חברת ה-InsurTech פיתחה פלטפורמה  מונחת נתונים (Data Driven) במחשוב ענן המאפשרת צמיחה במכירות, הגדלת הרווחיות ויעילות תפעולית באמצעות כלים אנליטיים, ניתוחי מידע ייחודיים ותובנות עסקיות המונגשות בזמן אמת.

מירב לוין-גדות מגיעה לנובידאה עם מעל ל-20 שנות ניסיון בעולמות משאבי אנוש ממגוון רחב של ארגונים גלובליים. מירב ליוותה ארגונים בתהליכים של צמיחה מואצת, תהליכי שינוי והטמעת פרקטיקות, תפיסות ותהליכים ארגוניים שתמכו במימוש אסטרטגיות עסקיות מגוונות. כל אלה יתרמו לנובידאה להמשך הצמיחה כארגון גלובלי.

בתפקידה האחרון מירב ניהלה את תחום משאבי אנוש של חטיבת  ה-Delivery  הגלובלית בחברת אמדוקס. הובילה את אסטרטגית הTalent – וניהלה את כל תחומי משאבי האנוש בחטיבה לרבות גיוס, הכשרת עובדים, פיתוח מנהיגות, חווית עובד ומחוברות ארגונית. בעברה הובילה את מחלקת משאבי האנוש של חברתIDE , שימשה כGlobal Director of HR – של קבוצת הפיתוח ב- Better Place, כסמנכ"לית משאבי אנוש בחברת Telmap  ו HR Director -ב-Comverse . מירב בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד, מאוניברסיטת תל אביב.

מירב לוין גדות: "אני שמחה להצטרף לנובידאה ולקחת חלק בחדשנות שהיא מובילה, בהישגיה המרשימים וצמיחתה בשוק הגלובלי. הדגש המרכזי הוא לייצר אפשרויות מגוונות למימוש עצמי לעובדים, תוך יצירת גאוות יחידה ומתן כל האופציות האישיות והתעסוקתיות שיאפשרו לחברה להמשיך להצליח ולחדש, ולהגיע לפסגות חדשות."

מייסד ומנכ"ל נובידאה, רועי אגבאבא: "מירב מצטרפת לנובידאה בתקופה של צמיחה משמעותית, הן מבחינה עסקית והן בכוח האדם. מירב תעבוד עם הנהלת החברה בבניית והובלת אסטרטגיית אנשים גלובלית שתתמוך בגדילה של החברה ותאפשר אותה. נובידאה חוללה מהפכה של ממש בשוק הביטוח וזה לא היה קורה לולא ההון האנושי האיכותי והמגוון שלנו, הידע הטכנולוגי הייחודי והתרבות הארגונית המיוחדת שלנו. נעבוד יחד בשיתוף פעולה ונמשיך לעצב את שוק הביטוח העתידי".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?