החברות abra ו-מאנדיי חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי

בתמונה: מימין לשמאל: איציק טאיב, מנהל פיתוח עסקי באברא; אפרת מנצור EVP באברא, קרן עמר EVP באברא; דור וינטר, מנהל שותפויות עסקיות במאנדיי, ברק זיגדון, מנהל שותפויות אסטרטגיות אירופה ומזרח תיכון במאנדיי צילום יחסי ציבור
בתמונה: מימין לשמאל: איציק טאיב, מנהל פיתוח עסקי באברא; אפרת מנצור EVP באברא, קרן עמר EVP באברא; דור וינטר, מנהל שותפויות עסקיות במאנדיי, ברק זיגדון, מנהל שותפויות אסטרטגיות אירופה ומזרח תיכון במאנדיי צילום יחסי ציבור

חברת אברא (abra) המתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות מידע, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת מאנדיי (monday.com), המפתחת מערכת הפעלה לעבודה (Work OS) המאפשרת לארגונים בכל סדר גודל ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם.

במסגרת שיתוף הפעולה, אברא, שמתמחה, בין היתר, ביישום פתרונות מבוססי תהליכים, מתודולוגיות ומוצרי תוכנה מתקדמים לניהול פרויקטים, תציע את מערכת ההפעלה לעבודה של מאנדיי כחלק מסל הפתרונות המשולבים שלה לניהול פרויקטים בארגון. אברא תלווה את הארגונים בתהליך כולו, החל משלב אפיון הצרכים, דרך הטמעת הפלטפורמה והפתרונות של מאנדיי ועד יצירת אינטגרציה מורכבת עם מערכות שונות בארגון  כך שהלקוח יקבל פתרון הוליסטי המותאם בדיוק לצרכיו.

"הסכם אסטרטגי זה מצטרף להסכמי השותפות עליהם חתמה אברא עם ספקי טכנולוגיה מובילים בעולם." מוסר  איציק טאיב, מנהל הפיתוח העסקי של אברא. "אנו רואים עצמנו כחוליה מרכזית בקשר בין ארגונים גדולים לטכנולוגיית מידע. ארגונים הרוצים להגשים יעדים עסקיים ואסטרטגיים נעזרים בנו על מנת ליישם ולפתח מערכות מידע מתקדמות. אנו מתמחים בטכנולוגיות רבות ומאפשרים ללקוח לקבל פתרון מיטבי לצרכיו תוך התאמת טכנולוגיית המידע המתאימה ביותר למימוש צרכיו. הפלטפורמה של מנדיי תאפשר ללקוח לקבל תמונה שלמה על שלל המשימות בארגון ולקשור אותה עם מערכות אחרות הפועלות בארגון."

על שיתוף הפעולה בין החברות, אומר  דור וינטר, מנהל שותפויות עסקיות בחברת מאנדיי, "השותפות משמעותית מאד עבורנו בשל מגוון הלקוחות הרחב של אברא: גופים פרטיים לצד ממשלתיים וארגונים הפועלים בתעשיות שונות. יחד עם ההבנה של מומחי אברא בתהליכים ואסטרטגיה ארגונית וההכרות העמוקה שלהם עם הצרכים הספציפיים של כל ארגון, אנו יכולים יחד למקסם את יכולות הפלטפורמה והפתרונות החדשניים של מאנדיי וכך להביא ערך מוסף אמיתי ומענה מקצועי נכון ומדויק לכל לקוח. אנו רואים באברא כשותף מוביל באזור."

לדברי אפרת מנצור EVP באברא, המהפכות בעולם ניהול הפרויקטים יאפשרו לארגונים לעבוד באופן יעיל יותר ולמקד את האנרגיות בצורה אפקטיבית ומכוונת תוצאות:

"במקום שמנהל הפרויקט יעסוק בעבודות מונוטוניות של איסוף נתונים ועבודה מול מספר מערכות שונות, הוא יתמקד בניתוח חכם ומניע לפעולה של המידע שנאסף באוטומציה ויפיק מהם תובנות והחלטות בזמן קצר שייצרו ערך. כמו כן, כל התהליך ינוהל במערכת מתקדמת אחת שתשקף ל-SRO תמונת מצב עדכנית ומלאה של כל הפרויקטים. ככלי תומך בקידום האסטרטגיה והיעדים של הארגון.

אברא היא חברת טכנולוגיית מידע המתמחה ביישום מערכות בתחום ניהול המידע הארגוני ע"י שימוש בפתרונות חדשים ובטכנולוגיות חדשות. החברה השלימה עד כה רכישה של 8 חברות: אורנטק, אורנביט, פרודוור, P2C, הירולו, NeWay ישראל, NeWay ארה"ב וענאגל. כל החברות שנרכשו הוטמעו באברא ומהוות כיום חטיבות פעילות בתחומי: ייעוץ ומימוש אסטרטגיה, פתרונות מיקרוסופט, Salesforce, ענן Azure, ופיתוח Web.

מאנדיי היא מערכת הפעלה לעבודה (Work OS), באמצעותה ארגונים בכל סדר גודל יכולים ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם. מאנדיי מאפשרת דרך יעילה ואינטואטיבית לניהול צוותים, פרויקטים, תהליכים עסקיים אופרציות מורכבות. למאנדיי צוותים בתל אביב, ניו יורק, סן פרנסיסקו, מיאמי, שיקגו, לונדון, קייב, סידני, טוקיו וסאו- פאולו. הפלטפורמה מאפשרת התאמה אישית כך שתתאים לכל תעשייה וכיום היא משמשת מעל ל- 127,000 לקוחות בלמעלה מ- 200 תעשיות ביותר מ -190 מדינות.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?