נלי לשם מונתה למנהלת תחום טכנולוגיה בחברת AVIV AMCG

נלי לשם צילום יפעת יוגב
נלי לשם צילום יפעת יוגב

נלי לשם (39) מונתה למנהלת תחום טכנולוגיה בחברת AVIV AMCG מבית מטריקס. במסגרת תפקידה תהיה אמונה על הרחבה והעמקה של פעילות הייעוץ הטכנולוגי שמציעה קבוצת AVIV AMCG לקהל לקוחותיה. כמו כן, לשם תקים פעילות חדשה שתסייע לחברות בתכנון והוצאה לפועל של אסטרטגיות טכנולוגיות מורכבות במטרה לקדם את הצמיחה העסקית שלהן.

בין תחומי פעילותה תלווה לשם הקמת יחידות ופעילויות טכנולוגיות עבור ארגונים ותנהל עבורם פרויקטים טכנולוגים חדשניים כפועל יוצא של היעדים העסקיים שלהם, תוך אבחון חסמים תפעוליים וטכנולוגיים ותכנון מפת דרכים טכנולוגית, בהתאמה אישית לצורך ולבשלות החברה.

בתפקידיה הקודמים הייתה נלי לשם ראש מחלקת IT ואבטחת מידע בחברת NeuroDerm, דירקטור מוצר בינה מלאכותית ב-Halo Digital ויועצת ניהולית בכירה ב-Polpharma. יש לה תואר שני בניהול טכנולוגיה מהמכון הטכנולוגי בחולון ותואר במדעים (B.Sc) בתחום כימיה תרופתית מאוניברסיטת בר אילן.

דקלה מור, סמנכ"ל ייעוץ ניהולי ב-AVIV AMCG, התייחסה למינוי: "הצטרפותה של נלי לפעילות הייעוץ שלנו מרחיבה ומעמיקה את התמיכה הטכנולוגית שאנו מספקים ללקוחותינו. נלי מביאה איתה יכולת יוצאת דופן של ראייה טכנולוגית אסטרטגית ארוכת טווח, עם חיבור מלא ליעדים העסקיים של כל חברה. אין לי ספק שערך החדשנות הטכנולוגית של נלי, בשילוב פעילות הייעוץ הקלאסית של אביב, יובילו את הלקוחות שלנו לפריצת גבולות".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?