חברת F5 משיקה שירות חברת F5  משיקה NGINX for Azure ל-Microsoft Azure

סורין בויאנגיו צילום יחסי ציבור
סורין בויאנגיו צילום יחסי ציבור

חברת F5  משיקה NGINX for Azure ל- Microsoft Azure, שירות מובנה שפותח בשיתוף עם מיקרוסופט, המסייע לספק יישומים מודרניים בענן ה-Azure במספר קליקים בלבד. עם NGINX for Azure, מפתחים יכולים להעביר יישומים (lift & shift) מהסביבה המקומית לענן ב-Azure ולפרוס שירותים ענניים חדשים באמצעות NGINX, פתרון איזון העומסים המוכר והאמין.

על פי דוח מצב אסטרטגית היישומים של F5 לשנת 2022, מגפת הקורונה האיצה את ההגירה לענן,  כאשר כ-75% מהארגונים פורסים יישומים בסביבות ענן ציבוריות. בד בבד עם האימוץ הנרחב של הענן, יותר מ-25% מהארגונים מארחים בענן גם שירותי אבטחה והעברת יישומים. מפתחים, ארכיטקטים לסביבות הענן, ארכיטקטים של מערכות ומומחים אחרים, שרוצים להריץ את היישומים שלהם ב-Azure, זקוקים לנתיב מיגרציה קל לענן, אספקה ​​מהירה ורציפה של שירותים דיגיטליים ומאובטחים ועקביות בביצועי היישומים בין הסביבה המקומית לענן.

שירות NGINX for Azure נותן מענה לדרישות עם היכולות הבאות:

העברת יישומים (lift & shift) בצורה חלקה מהסביבה המקומית לענן על ידי העברת קונפיגורצית ה-NGINX הקיימת שלהם.

יכולות ניהול תעבורה מתקדמות לאספקת יישומים ושירותים מאובטחים ואמינים.

צמצום עקומת הלמידה ופישוט תהליך אימוץ הענן עם אינטגרציות עמוקות מובנות: Azure Monitor לקבלת תובנות ונראות של יישומים ו-Azure Key Vault לניהול הסמכות SSL/TLS.

שימוש באותו פתרון איזון עומסים בסביבת היישומים המקומית וב-Azure, מאפשר לארגונים ביצועים ואבטחה עקביים, וכתוצאה מכך חוויה דיגיטלית מעולה ללקוחותיהם.

"פלטפורמת NGINX היא הבסיס של אתרי האינטרנט העמוסים ביותר בעולם עם קישוריות מתקדמת, ניהול תעבורה ואבטחה – כל אלה מספקים ערך מוסף לאקוסיסטם של ה-Azure", אמר אריק בראון, סגן נשיא לניהול מוצר NGINX ב-F5 "השילוב של הענן האמין של מיקרוסופט והתוכנה האמינה של NGINX, המוצע כשירות ב-Azure, מאפשר למפתחים ולצוותי DevOps להשיג אופטימיזציה של ביצועים ולהבטיח אמינות ואבטחה של יישומים ושירותים מבוזרים בקנה מידה גלובלי".

"צוותי הפיתוח כל הזמן מותחים את הגבולות, ותוך כדי מקדמים חדשנות. היכולת להתניע כל פרויקט תוך דקות עם סביבה מוגדרת ומאובטחת הקיימת בענן, מעצימה את הצוותים ומאפשרת להם להשיג את המטרות העסקיות מהר יותר", אמרה ג'וליה ליסון, נשיאת חטיבת המפתחים במיקרוסופט. "שיתוף הפעולה שלנו עם F5 יקל על מפתחי יישומים, אנשי מערכות מידע וצוותי תפעול ויאפשר להם להגיב מהר יותר לדרישות לקוחותיהם עם סל היכולות של NGINX המשולב ב-Azure, כך שיוכלו לספק יישומים אמינים ומאובטחים, עם ביצועים משופרים".

סורין בויאנגיו, מהנדס פתרונות ב-F5 ישראל,אמר כי: "בשוק הדינמי הנוכחי, בו התחרות על לב הצרכן באה לידי ביטוי ביכולת לספק שירותים דיגיטליים מתקדמים, שיתוף הפעולה בין מיקרוסופט ל-F5 בסביבת הענן של  Azure מבטיח ללקוחות הישראליים ערך עסקי אדיר. הדבר בא לידי ביטוי ביכולת להשיק שירותים דיגיטליים מתקדמים ביעילות ובמהירות ובהבטחה כי שירותים אלו יהיו מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים לאורך זמן".

שירות NGINX for Azure זמין כעת לתצוגה מקדימה ב- Azure Marketplace

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?