ניר שחף. צילום פרטי מונה למנהל מרכז החדשנות והפיתוח של JPMorgan  בישראל

ניר שחף. צילום פרטי
ניר שחף. צילום פרטי

חברת JPMorgan מודיעה על מינויו של ניר שחף למנהל מרכז החדשנות והפיתוח של JPMorgan בישראל ומנהל ההנדסה של הפלטפורמה הטכנולוגית הגלובלית Athena אשר פיתח בנק ההשקעות.

לניר שחף ניסיון של מעל 20 שנים במגוון תחומי הנדסה, שנצבר בסטארט-אפים וחברות טכנולוגיה בינלאומיות. לאחרונה, ניר כיהן בתפקידי סמנכ"ל הנדסה ומנהל כללי של Flipkart ישראל, חברה גלובלית שבסיסה בישראל  שנוסדה לאחר רכישת Upstream Commerce בה היה מייסד שותף. לפני כן, הוא ייסד את Comitari Technologies. ניסיונו העשיר יסייע בהצלחתו לפתח את פלטפורמת Athena ולהצמיח את הפעילות של מרכז החדשנות והפיתוח של JPMorgan בישראל.

כמנהל מרכז החדשנות והפיתוח של JPMorgan בישראל, ניר ימנף את הרקע ההנדסי שלו כדי להאיץ את המודרניזציה של פלטפורמת  Athena ותהליך ההגירה לענן, כמו גם לנהל את הצוות שמפתח את הפלטפורמה במרכז בישראל בסינרגיה עם הצוותים הגלובליים. בנוסף, ניר ימשיך לבנות קהילת מהנדסים חזקה במרכז הפיתוח, ימנף את בסיס הכישרונות והמומחיות ויבחן דרכים במטרה להגדיל את הפעילות בישראל.

מרכז החדשנות והפיתוח של JPMorgan בישראל הוקם בשנת 2013 ומועסקים בו כיום מעל ל-120 עובדים. המרכז מפתח חלק מהמרכיבים המרכזיים של מערכות הליבה של הבנק, במגוון תחומים ממוקדי טכנולוגיה וחדשנות לעסקיו, לרבות  פיתוח מערכות המסחר, בלוקצ'יין וסייבר, וכן קבוצת חדשנות המניעה פתרונות לכלל מחלקות הבנק.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?