נופר קוטלר מונטה מונתה לתפקיד יועצת כללית בחברת מורפיסק

נופר קוטלר מונטה צילום מורפיסק
נופר קוטלר מונטה צילום מורפיסק

חברת מורפיסק Morphisec, המפתחת מערכת אבטחה לנקודות קצה בשיטת המטרות הנעות (MTD) , ממנה את נופר קוטלר מונטה ליועצת הכללית הראשית של החברה ולחברת הנהלה בה. בתפקיד זה, לאחר שהקימה את מערך הייעוץ המשפטי והציות בחברה, נופר תוביל את מערך זה וכמו כן תנהל את תחום אבטחת המידע והמחשוב במורפיסק.

נופר בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב. מאחוריה ניסיון עשיר ומגוון. נופר עבדה כעורכת דין במשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות׳, שהינו אחד מהמשרדים המובילים בארץ, שם שימשה כיועצת משפטית למגוון קרנות הון סיכון וחברות הייטק, כולל כמה מחברות הסייבר ההגנתי המובילות בארץ. כמו כן, נופר הינה בעלת ניסיון רב בליווי עסקאות מיזוגים ורכישות, וכן סבבי השקעה ומימון. נופר עבדה גם כמובילת מחקר ומתרגלת בתחום דיני התאגידים וניירות ערך באוניברסיטת תל אביב.

״מורפיסק נמצאת במסלול צמיחה מרגש והיא מיצבה את עצמה כמובילה בתחומה: תחום ההגנה באמצעות טכנולוגיית   Moving Target Defense, אשר חווה צמיחה מואצת והכרה בחשיבותו האדירה בשנת 2023. אני גאה ונרגשת להצטרף לצוות מוכשר, חד ויודע לחשוב מחוץ לקופסה. אני מאמינה כי יחד נוכל להצעיד את החברה אל עבר שיאים חדשים בעתיד הקרוב", מדגישה, נופר קוטלר מונטה.

על המינוי לתפקיד מציין, רונן יהושע, מנכ"ל מורפיסק: "נופר הפגינה יכולות והבנה עסקית יוצאת דופן בתפקידה, מה שהוביל לקידומה ולהגדלה המשמעותית של תחומי אחריותה בחברה. אין לי צל של ספק כי היא תמלא את תפקידה על הצד הטוב ביותר וזאת תוך הבאת חשיבה חדשנית ויצירתיות ארגונית".

מורפיסק הוקמה ב 2014, מעסיקה למעלה מ- 100 עובדים, עם מרכזי פיתוח בבאר שבע ובתל אביב, ומשרדים בארה"ב והודו. החברה חווה צמיחה מהירה ומומנטום משמעותיים בעקבות העלייה במתקפות סייבר על ארגונים, מה שמעלה את הדרישה למערכות הנותנות הגנה בפני איומים מתקדמים למערכות ווינדוס ולינוקס.

למידע נוסף בקרו באתר החברה: www.morphisec.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?