נובידאה מגייסת 50 מיליון דולר בסבב C, בהובלת Battery Ventures

רועי אגאבאבא צילום נובידאה
רועי אגאבאבא צילום נובידאה

חברת האינשורטק הישראלית נובידאה, שפיתחה פלטפורמה מונחת נתונים מבוססת ענן לניהול סוכנויות ביטוח, ברוקרים, חברות ביטוח ו- MGA, השלימה סבב גיוס C בהיקף של 50 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילו משקיעים חדשים בחברה Battery Ventures בהשתתפות Cross Creek והמשקיעים הקיימים של החברה, בהם: JAL Ventures, KT Squared, (Israel Growth Partners) IGP. ביחד עם הגיוס הנוכחי, נובידאה גייסה עד כה 90 מליון דולר.

החברה תשתמש בכספי הגיוס הנוכחי כדי להמשיך את השקעתה במחקר ופיתוח של הפלטפורמה, במערך ה- Customer Success ובהרחבת הצוותים בכל השווקים בהם פועלת החברה ברחבי העולם לרבות בארה"ב, באירופה, בישראל ובאסיה-פסיפיק. "נובידאה צומחת במהירות, עקב הצורך הממשי בקרב גופי הביטוח למודרניזציה של מחזור ההפצה ולספק חוויית משתמש דיגיטלית טובה יותר ללקוחות" אומר רועי אגאבאבא, מייסד ומנכ"ל נובידאה. "אנו מברכים את שותפינו החדשים Battery Ventures ו-Cross Creek על הצטרפותם לסבב הגיוס הנוכחי יחד עם המשקיעים הקיימים שלנו. על רקע האקלים הכלכלי המאתגר בשווקים, מבחינתנו זו הבעת אמון גדולה במוצר ובפעילות החברה וכספי הגיוס יסייעו לנו להמשיך ולצמוח".

נובידאה הוקמה על ידי רועי אגאבאבא, המשמש כמנכ"ל החברה, שרון וולק, רולן שקולניק ויגאל לבדב. הטכנולוגיה שפיתחה החברה מעניקה מענה לאחת הנקודות הכואבות ביותר בענף הביטוח – הטרנספורמציה הדיגיטלית.בעשורים האחרונים התפתחותענף הביטוח הוגבלה על ידי מערכות מיושנות, מורכבות ויקרות, נתונים מופרדים וגישה מוגבלת למידע ולהפיכתו לתובנות עסקיות. הפלטפורמה זוכת פרסים בינלאומיים של נובידאה מנתחת נתונים בזמן אמת באמצעות כלים אנליטיים ומאפשרת לגופי ביטוח להפוך את התהליכים לאוטומטיים לחלוטין, להגביר את היעילות התפעולית, לספק חווית לקוח טובה ואיכותית יותר ולשפר את החוסן העסקי של הארגון.

"אנחנו שמחים להוביל סבב השקעה בנובידאה", אומר שירן שלו, שותף ב-Battery Ventures. "אנחנו גאים ביכולת לזהות מגמות חדשות שמעכבות סקטור מסוים, Novidea היא דוגמה מושלמת לכך בתחום הטכנולוגיות לענף הביטוח. אנו נסייע לנובידאה להצליח במשימות הגלובליות שלה, בהמשך פיתוח הטכנולוגיה המהפכנית, שתציב את תעשיית הביטוח בעידן הדיגיטלי".  שלו יצטרף לבורד המנהלים של נובידאה.

נובידאה מספקת פלטפורמה מונחית נתונים המאפשרת לגופי ביטוח להגביר את היעילות התפעולית ולשפר באופן משמעותי את המדדים העסקיים לכל אורך שרשרת ההפצה. Novidea רותמת את כוחה של פלטפורמת Salesforce ועקרונות ה- Big Technology על מנת לספק פתרון מלא ללקוחותיה בניהול מסע הלקוח ומחזור חיי הפוליסה בתפיסת ה- Data Driven. לחברה למעלה  מ-100 לקוחות על פני 22 מדינות ברחבי העולם. 

למידע נוסף  www.novidea.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?