כנרת מילר מונתה למנהלת פיתוח עסקי במעבדת החדשנות של NTT בישראל

כנרת מילר. צילום מיכל לוי
כנרת מילר. צילום מיכל לוי

תאגיד NTT העולמי, הודיע על מינויה של כנרת מילר לדירקטורית ומנהלת פיתוח עסקי של מעבדת החדשנות בישראל, NTT Innovation Laboratory Israel. לכנרת מילר ניסיון בתפקידים בכירים בשיווק ופיתוח עסקי גלובלי במספר סטארטאפים וחברות בינלאומיות בארה"ב ובארץ, ובהובלה של אסטרטגיות וחדשנות בתחומי הפארמה, IoT, ומדיה דיגיטלית.

כדירקטורית ומנהלת פיתוח העסקי של מעבדת החדשנות של NTT ישראל, כנרת מובילה יוזמות לפיתוח עסקי, אסטרטגיה שיווקית וחדשנות לטרנספורמציה דיגיטלית בתחום הבריאות.  כנרת מקדמת שיתופי פעולה עם חברות ישראליות בפיתוח טכנולוגיות חדישות בתחומים שונים, אשר יתמכו בשרותי NTT ובלקוחותיה הרבים ברחבי העולם בהתמודדות עם האתגרים העכשוויים ולהמשיך להוביל את החדשנות העולמית.

NTT הינו מחמשת הספקיות המובילות בעולם בתחום הפתרונות הטכנולוגיים והעסקיים. הצוותים המגוונים שלו פועלים במעל ל-80 מדינות והוא משרת מעל ל- 80% מחברות Fortune Global 100 ואלפי לקוחות וקהילות אחרות ברחבי העולם. המטה של התאגיד נמצא בטוקיו, יפן, הוא מדורג במקום ה- 55 ברשימת Fortune Global 500  ונחשב לחברת הטלקומוניקציה הרביעית בגודלה בעולם מבחינת הכנסות, כמו גם לחברה החמישית בגודלה בבורסה ביפן החל נכון מספטמבר לספטמבר 2019.

התאגיד מורכב מ- 982 חברות בנות בתחומים שונים, כולל תקשורת סלולרית (NTT DOCOMO, INC וכו'), תקשורת אזורית (NTT EAST ו-WEST וכו'), תקשורת בינלאומית למרחקים ארוכים (NTT Ltd., NTT Communications Corporation וכו') ותקשורת נתונים (NTT DATA CORPORATION וכו') וכן נדל"ן (NTT Corporation לפיתוח עירוני), פיתוח מערכות (NTT COMWARE CORPORATION) וכספים (NTT FINANCE CORPORATION). DATA NTT ו- NTT רשומים בשוקי המניות. ל-NTT זרוע מו"פ חזקה, המחזיקה 17,000 פטנטים, שפותחו על ידי מעבדות שונות התאגיד ומובילה מגמות טכנולוגיות חדשות ברחבי העולם. 

מעבדת החדשנות של NTT בישראל– (NTT Innovation Laboratiry Israel) פועלת תחת חברת האחזקות של NTT לשילוב הטכנולוגיות הישראליות בשירותים ובמוצרים המפותחים על ידי NTT, כמו גם לאיתור מוצרים וטכנולוגיות שניתן להפיץ ולשווק ללקוחות NTT ברחבי העולם, וכן תחפש שיתופי פעולה עסקיים והזדמנויות השקעה עם ובחברות ישראליות. את מעבדת החדשנות מנהלת נועה אשר, תוך התמקדות בתחומי הסייבר סקיוריטי, בריאות דיגיטלית ורובוטיקה, במטרה לקדם שיתופי פעולה גם עם גופי האקדמיה בארץ, במטרה לאתר תחומי עיסוק חדשים, פרויקטים פוטנציאליים של מחקר ופיתוח וערך מוסף ללקוחות התאגיד.  

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רוצים לקרוא עוד ?