שיא ביצועים לשבב Bluefield 2 של אנבידיה שפותח בישראל

אנבידיה צילום אילוסטרציה Pixabay
אנבידיה צילום אילוסטרציה Pixabay

שבב ה-DPU) Data Processing Unit) מדגם BlueField-2 – יחידת העיבוד החדשה שפותחה על ידי אנבידיה בישראל, רשמה שיא ביצועים של כל הזמנים: 41.5 מיליון פעולות קלט/פלט (IOPS) – יותר מפי ארבעה מכל יחידת עיבוד נתונים אחרת ומהשיא העולמי הקודם שעמד על 10 מיליון IOPS.

ה-DPU הוא פיתוח חדש יחסית של יחידת עיבוד נתונים הניתנת לתכנות מלא ומספקת העברת נתונים בקצב חסר תקדים. יחידות ה-DPU מסוג Bluefield-2 הותאמו כדי להפחית את פעולות התקשורת, האחסון ואבטחת המידע הקריטיות מה-CPU (המעבד המרכזי), ובכך להאיץ את יכולות האבטחה, התקשורת, ומשימות האחסון של מרכזי נתונים.

שימוש ב-DPU מאפשר לארגונים להפוך את תשתית ה-IT שלהם למרכזי נתונים הניתנים לתכנות מלא. יחידת BlueField-2 DPU אחת בלבד מסוגלת לספק את אותם שירותים שמספק מרכז נתונים מלא עם עד ל-125 ליבות עיבוד (CPU) ובכך לשחרר ליבות CPU קריטיות וחשובות להרצה של מגוון יישומים ארגוניים אחרים, ובכך להגביר את היעילות והביצועים של מרכז הנתונים.

שבב ה-BlueField-2 DPU פותח על ידי מרכז המחקר והפיתוח של אנבידיה בישראל. מוקדם יותר השנה הכריזה החברה גם על דור ההמשך של השבב המתקדם, זהו ה-BlueField-3.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רוצים לקרוא עוד ?