אורן שטר מונה למנהל לקוחות בהיטאצ'י ונטרה ישראל

אורן שטר צילום יחסי ציבור
אורן שטר צילום יחסי ציבור

אורן שטר (38) מונה לתפקיד מנהל לקוחות בהיטאצ'י ונטרה ישראל, חברת בת בבעלות תאגיד היטאצ'י. במסגרת תפקידו, שטר יטפל בלקוחות היטאצ'י ונטרה השייכים למגזרי המסחר, הפיננסים והאנטרפרייז, המהווים את החברות הגדולות ביותר במשק. בתפקידו הקודם, שטר שימש כ-3 שנים כמנהל לקוחות לתחום האנטרפרייז בחברת אשנב מערכות מידע מקבוצת אמן.

אורן שטר בעל תואר ראשון במשפטים ממכללת נתניה והינו עורך דין מוסמך.

חיים כהן, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל, אמר כי, "אנחנו ממשיכים במגמת הגיוס המוצלחת שנועדה כדי לתמוך בפורטפוליו הלקוחות הצומח של היטאצ'י ונטרה בישראל בכל מגזרי התעשייה במשק. צוות המומחים שלנו מספק ללקוחותינו – הנמנים על הארגונים הגדולים והמובילים ביותר בתחומם – את כל השירותים הנחוצים לתמיכה בדרישות העסקיות המשתנות שלהם, מה שמאפשר להם לעמוד בחוד החנית הטכנולוגית באמצעות יישום הפתרונות המתקדמים של היטאצ'י".

היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברת בת בבעלות מלאה של תאגיד היטאצ'י, מלווה את לקוחותיה אל עבר טכנולוגיות העתיד ופותרת עבורם את האתגרים הדיגיטליים. העבודה הצמודה לצד כל אחד מלקוחותינו מאפשרת לנו למנף את היכולות הטכנולוגיות והדיגיטליות שלנו בתחום הנתונים והיישומים על מנת שעסקים ואנשים ירוויחו. מעל ל-80% מהחברות ברשימת Fortune 100 בוטחות בהיטאצ'י ונטרה שתסייע להם לפתח אפיקי הכנסה חדשים, להשיג יתרון תחרותי, להפחית עלויות, לשפר את חווית הלקוח ולספק ערך חברתי וסביבתי. בקרו אותנו בכתובת www.hitachivantara.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?